بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
شنبه ۱۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۱
درآمد‌های
شرکت آسان پرداخت پرشین توانست از بخش‌های کارمزد تراکنش شاپرکی، فروش پین و اعتبار، پشتیبانی دستگاه‌های پوز بانکی و سایر درآمد کسب کند.
کد خبر : ۲۷۸۳۴۲

درآمد‌های

بورس‌نیوز:

شرکت آسان پرداخت پرشین با سرمایه ثبت شده ۵۵۵ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۳ هزار و ۷۸۵ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به دی‌ماه سال جاری که در سامانه کدال منتشر کرد، توانست از بخش‌های کارمزد تراکنش شاپرکی، فروش پین و اعتبار، پشتیبانی دستگاه‌های پوز بانکی و سایر درآمد کسب کند.

درآمد‌های

شرکت آسان پرداخت پرشین میزان درآمدی که در دهمین ماه سال جاری از خود بر جای گذاشت ۹۵۱ میلیارد تومان بوده است. میزان درآمدی که این شرکت در دی‌ماه از بخش نام‌برده شناسایی کرد ۱۵ درصد افزایش را نسبت به ماه گذشته و ۵۲ درصد رشد را نسبت به دوره مشابه سال گذشته نشان می‌دهد، از ابتدای سال مالی تاکنون نیز میزان درآمد تجمیعی این شرکت فعال در صنعت پرداخت در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۳۳ درصد افزایش را در کارنامه خود به ثبت رساند.

درآمد‌های

بیشترین درآمدی که "آپ" در دی‌ماه از فروش و ارائه خدمات کسب کرد متعلق به بخش «فروش پین و اعتبار» با ۸۹۸ میلیارد تومان بود. درآمدی که "آپ" از این بخش به دست آورد، ۹۵ درصد از درآمد را در این بازه زمانی به خود اختصاص داد، بیشترین درآمد شناسایی‌شده آسان پرداخت پرشین پس از بخش «فروش پین و اعتبار»، در اختیار «درآمد کارمزد تراکنش شاپرکی» با ۴۴ میلیارد تومان بود.

درآمد‌های

پایان مطلب

اشتراک گذاری :
برچسب ها :
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
روز‌های خوب
بخوانیم از آسان پرداخت پرشین؛

روز‌های خوب "آپ" ادامه دارد!

سود خالص ۷۱ میلراد تومانی برای
آسان پرداخت پرشین سود ساخت؛

سود خالص ۷۱ میلراد تومانی برای "آپ"

آغاز فصل تازه‌ی درآمدزایی توسط
شرکت آسان پرداخت پرشین ثبت کرد؛

آغاز فصل تازه‌ی درآمدزایی توسط "آپ"

ارسال نظر
نظرات بینندگان
سهامدار خرد
Iran (Islamic Republic of)
شنبه ۱۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۷
هر چیم سود کنه سهامداران عمده کلاه برداری داره که 5 ساله اجازه رشد به سهم نمیدن .سال قبل صفر ریال تقسیم سود مجمش بود. دزدای عوضی
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.