بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
يکشنبه ۰۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۰
عملکرد خوب
شرکت تامین سرمایه خلیج فارس مجموع درآمد ارائه خدمات محقق شده تا پایان دی ماه سال جاری را دو هزار و ۵۵۵ میلیارد ریال اعلام کرد.
کد خبر : ۲۷۸۳۹۴

به گزارش بورس نیوز، شرکت تامین سرمایه خلیج فارس با سرمایه ثبت شده ۱۰ هزار میلیارد ریال، طی اطلاعیه‌ای در کدال مجموع درآمد ارائه خدمات محقق شده از ابتدای سال مالی تا پایان دی ماه را بیش از دو هزار و ۵۵۵ میلیارد ریال اعلام کرده که معادل ۴۲۸ میلیارد آن مربوط به دی ماه است. این رقم نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۱,۸۰۸ درصدی را نشان می‌دهد.

براساس این گزارش، درآمد‌های ارائه خدمات محقق شده شامل درآمد تعهد پذیره‌نویسی معادل ۸۵۳ میلیارد ریال، درآمد بازارگردانی مبلغ یک هزار و ۳۳۵ میلیارد ریال، درآمد سبدگردانی معادل ۳ میلیارد ریال، درآمد مدیریت صندوق‌های سرمایه‌گذاری بیش از ۳۲۸ میلیارد ریال، درآمد مشاوره، عرضه و پذیرش بیش از ۱۵ میلیارد ریال و درآمد ارزشیابی سهام معادل ۱۹ میلیارد ریال بوده است.

همچنین سود حاصل از سرمایه‌گذاری‌های «تفارس» طی ۱۰ ماه ابتدای امسال، معادل یک هزار و ۷۵۶ میلیارد ریال بوده که مبلغ ۴۲۱ میلیارد ریال آن متعلق به دی ماه است و شامل درآمد حاصل از سرمایه گذاری در اوراق بدهی بیش از ۴۵۰ میلیارد ریال، درآمد حاصل از سرمایه‌گذاری در صندوق‌ها بیش از ۹۳۳ میلیارد ریال و سود سپرده بانکی نیز بیش از ۳۷۱ میلیارد ریال بوده است.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.