بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
سه‌شنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۵
حجت‌الاسلام خضیراوی امام جمعه شهرستان کارون:

رفع محرومیت از سفارشات امام راحل بود

رفع محرومیت از سفارشات امام راحل بود
حجت‌الاسلام خضیراوی امام جمعه شهرستان کارون گفت: تاثیرگذاری شرکت فولاد خوزستان بر هیچ کس پوشیده نیست. بازسازی و تجهیز مسجد حضرت علی‌ابن ابی طالب (ع)، که امروز به مسجد محوری منطقه تبدیل شده است، از کار‌های ماندگار این مجموعه است.
کد خبر : ۲۷۸۴۸۴

به گزارش بورس نیوز،   حجت‌الاسلام خضیراوی امام جمعه شهرستان کارون گفت: تاثیرگذاری شرکت فولاد خوزستان بر هیچ کس پوشیده نیست. بازسازی و تجهیز مسجد حضرت علی‌ابن ابی طالب (ع)، که امروز به مسجد محوری منطقه تبدیل شده است، از کار‌های ماندگار این مجموعه است. ساخت درمانگاه تخصصی که بسیاری از نیاز‌های مردم منطقه را از مراجعه به مراکز درمانی دیگر مرتفع کرد، از دیگر فعالیت‌های شرکت فولاد خوزستان است. امروز هم افتخار داریم در کنار مسئولان استانی، جاده قلعه‌چنعان به کانتکس که تا پیش از این به واسطه‌ی مشکلات زیرساختی مصائب بسیاری را برای ساکنان و خودرو‌های عبوری ایجاد کرده بود، افتتاح کنیم.

وی در ادامه گفت: بدون شک بعد از این، علاوه بر روان شدن عبور و مرور، شاهد کاهش چشم‌گیر حوادث رانندگی و تلفات جانی هستیم. فولاد خوزستان الگوی مناسبی برای دیگر شرکت‌های تولیدی استان در مسیر رفع محرومیت‌های منطقه است. انتظار می‌رود با برنامه‌ریزی مدون و مشارکت کارشناسان و بزرگان منطقه، دیگر شرکت‌ها به همراه فولاد خوزستان، نسبت به احصا مشکلات و نواقص منطقه اقدام کنند و با بهره‌گیری از خِرد جمعی، در صدد رفع محرومیت برآیند.
 
امام جمعه شهرستان کارون در پایان گفت: حضرت امام خمینی (ره) توجه ویژه به رفع محرومیت داشتند. همین نگاه در مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) ادامه‌دار است. امیدواریم سپاه و بسیج و فولاد خوزستان با تاسی از وصایای امام (ره) و پیروی از منویات رهبری، همیشه در میدان رفع محرومیت، توسعه و رونق منطقه حضور فعال داشته باشند. بزرگ‌ترین روستای کشور با جمعیت بیست هزار نفری قلعه چنعان است. این روستا در شهرستان کارون و همجوار شرکت فولاد خوزستان واقع شده است. انتظار داریم با همکاری شرکت فولاد خوزستان از این مناطق رفع محرومیت شود

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
شرکت فولاد خوزستان تولید پایدار انجام می دهد
سردار شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت، ولی عصر (عج) خوزستان:

شرکت فولاد خوزستان تولید پایدار انجام می دهد

برای رشد و‌ توسعه کشور‌ باید از شرکت های پیشران حمایت کنیم
مدیرعامل بورس کالای ایران در نشستی با مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان:

برای رشد و‌ توسعه کشور‌ باید از شرکت های پیشران حمایت کنیم

ارسال نظر