بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۱
فرش‌های علی دردشتی به تمام دنیا ، اروپا و آمریکا صادر می‌ شود
صاحب برند فرش دستباف علی دردشتی گفت : فرش دستباف علی درشتی یکی از خوشنام ترین و پیشرو ترین برند های فرش دستباف ایرانی است که بعد از سه نسل، همچنان محصولات خود را در بالا ترین حد کیفیت ، زیبایی و کمال تولید می کند.
کد خبر : ۲۷۸۵۱۵

به گزارش بورس نیوز، علی دردشتی، صاحب برند فرش دستبافت علی دردشتی در خصوص تاریخچه تاسیس فرش دستباف اظهار کرد: حاج میرزا علی دردشتی در سال ۱۳۰۰ با تاسیس مجموعه تولیدی فرش علی دردشتی سنگ بنا یکی از خوشنام‌ترین و پیشرو‌ترین برند‌های فرش دستباف ایرانی را بنا نهاد و  بعد ار ایشان فرزند خلفشان استاد عباس درشتی راه پدر را ادامه داده و همچنان تولیداتی در بالا‌ترین حد کیفیت و زیبایی و کمال تولید می‌کند.

وی تصریح کرد: امروز بنده به عنوان نسل سوم و فرزند ارشد استاد عباس دردشتی که عاشقانه و استادانه راه نیاکان خود را با ذوق و قریحه‌ای مثال زدنی و با انرژی امید بخش جوانی  به عنوان مدیریت فرش علی دردشتی ادامه می‌دهم.

فرش‌های علی دردشتی به تمام دنیا ، اروپا و آمریکا صادر می‌ شود

دردشتی بیان کرد: ما بیش از ۱۰۰ سال است که تولیدکننده فرش دستباف و یکی از برند‌های سرشناس اصفهان و ایران هستیم و بنده هم مفتخرم که توانسته‌ام نسل سوم این برند معروف باشم و تمام تلاش ما بر این است تا بتوانیم این میراث ملی را زنده نگهداشته و بهترین و باکیفیت‌ترین فرش‌ها را تولید کنیم.

وی ادامه داد: فرش علی دردشتی چه از لحاظ رنگ‌آمیزی و چه از لحاظ طرح و اصالت همچنان در قله شکوه خود قرار دارد و ما قصد داریم تا این فرش بی‌نظیر را به تمام دنیا معرفی کنیم. به همین دلیل ابتکار جدید ما ایجاد تحول دررنگ‌آمیزی مطابق سلیقه نسل جدید بوده که در مقایسه با سایر برند‌ها کاملاً متمایز و خاص است.

وی درخصوص مولفه‌های کلیدی فرش علی دردشتی به لحاظ کیفیت، تونع و رنگ بندی هم توضیح داد: استفاده از مواد اولیه بسیار مرغوب و کاملا طبیعی، خلاقیت، نو آوری و جسارت در طرح و رنگ، پیشرو و پرچمدار در طرح و رنگ و ایده در فرش دستباف اصفهان، توجه به نیاز مشتری و سلیقه روز با حفظ اصالت و مشخصه‌های فرش دستباف اصفهان از جمله ویژگی‌های مهم فرش علی درشتی است که توانسته مورد علاقه مشتریان داخلی و خارجی قرار گیرد.

 صاحب برند فرش دستباف علی دردشتی درمورد نمایشگاه فرش اصفهان هم خاطرنشان کرد: نمایشگاه بین‌المللی اصفهان همه‌ساله در بهمن ماه برگزار می‌شود و ما همه ساله با طراحی‌های خاص هم در حوزه فرش و هم دیزاین غرفه سعی داریم که باعث ارزش‌آفرینی برای فرش‌های جدید شویم تا در دید مخاطب بدرخشد و زحمت و تلاشی که برای بافت این فرش کشیده شده را بتوانیم به تصویر بکشیم، چرا که بافندگان برای بافت این نوع فرش دستباف زحمات شبانه‌روزی می‌کشند.

فرش‌های علی دردشتی به تمام دنیا ، اروپا و آمریکا صادر می‌ شود

دردشتی بیان کرد: خوشبختانه شهر اصفهان نیز در برگزاری این نمایشگاه فاخر تلاش بسیار زیادی داشته و ما نیز مفتخر و خرسندیم از اینکه می‌توانیم در این نمایشگاه بین‌المللی شرکت کنیم.

وی در پایان سخنان خود گفت: پیام من برای نسل جدید این است که بیایند و از نزدیک شاهد خلق این آثار بی‌نظیر باشند و برای این میراث ارزشمند ارزش بیشتری قائل شده و همچنان آن را حفظ و حراست کنند.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.