بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
شنبه ۲۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۴
پیام مدیرعامل پتروشیمی شیراز به مناسبت ۲۵ فروردین ماه روز ملی منابع انسانی
به مناسبت فرارسیدن ۲۵ فروردین، روز ملی منابع انسانی، مدیرعامل شرکت پتروشیمی شیراز طی پیامی این روز را تبریک گفت
کد خبر : ۲۷۹۸۱۳

به گزارش بورس نیوز، به مناسبت فرارسیدن ۲۵ فروردین، روز ملی منابع انسانی، مهندس حیدرنیا مدیرعامل شرکت پتروشیمی شیراز طی پیامی این روز را تبریک گفت که متن پیام به شرح ذیل می‌باشد:*

بسم الله الرحمن الرحیم 

همکاران گرامی، سرمایه‌های ارزشمند شرکت پتروشیمی شیراز

فرارسیدن ۲۵ فروردین، روز ملی منابع انسانی، فرصتی مغتنم برای پاسداشت تلاش‌ها و تعهدات بی‌وقفه شما عزیزان، به عنوان ارکان اصلی پیشرفت و تعالی این مجموعه عظیم صنعتی، فراهم می‌آورد.

بی‌گمان، سرمایه‌های انسانی، گهر‌های بی‌بدیلی هستند که با دانش، تخصص، خلاقیت و تعهد خود، تار و پود هر سازمان را شکل می‌دهند و نقشی بی‌بدیل در نیل به اهداف و آرمان‌های آن ایفا می‌کنند. در این میان، شما همکاران گرامی در شرکت پتروشیمی شیراز، با تعهد و پشتکار مثال‌زدنی، همواره منشاء تحولات مثبت و دستاورد‌های چشمگیر بوده‌اید و نقشی کلیدی در ارتقای جایگاه این شرکت در عرصه صنعت کشور ایفا نموده‌اید.

اینجانب، ضمن گرامیداشت این روز فرخنده، از زحمات و تلاش‌های بی‌وقفه شما عزیزان در تمامی سطوح و بخش‌های شرکت صمیمانه قدردانی نموده و توفیقات روزافزون و بهروزی را برایتان در تمامی مراحل زندگی آرزومندم.

در سالی که از سوی *مقام معظم رهبری* به عنوان *"جهش تولید با مشارکت مردم"* نامگذاری شده است، بیش از هر زمان دیگری نیازمند همدلی و هم افزایی تمامی ارکان سازمان، به ویژه سرمایه‌های انسانی ارزشمند خود هستیم.

 ایمان دارم با اتکا به تعهد، تخصص و خلاقیت شما همکاران گرامی، می‌توانیم در این مسیر گام‌های موثری برداشته و به جهشی واقعی در تولید و ارتقای جایگاه شرکت پتروشیمی شیراز در سطح ملی و بین‌المللی دست یابیم.

امید است با همدلی و هم افزایی یکدیگر، شاهد شکوفایی روزافزون شرکت پتروشیمی شیراز در مسیر توسعه و تعالی باشیم و در تحقق شعار سال "جهش تولید با مشارکت مردم" سهم بسزایی ایفا نماییم.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر