بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
دوشنبه ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۳۷
برگزاری نشست آموزشی بیمه های مسافرتی
نشست آموزشی بیمه های مسافرتی با حضور جمعی از نمایندگان فعال در این حوزه، از تهران و کرج و برگزار شد.
کد خبر : ۲۸۰۲۱۹

به گزارش بورس نیوز، روز شنبه یکم اردیبهشت‌ماه نشست آموزشی بیمه‌های مسافرتی با حضور مجید ارجمند مدیر امور نمایندگان و کارگزاران و جمعی از نمایندگان فعال در این حوزه، از تهران و کرج در محل ساختمان ستاد مرکزی بیمه تعاون برگزار گردید.

محوریت جلسه بر پایه بیمه‌های مسافرتی خارجی بود؛ در این جلسه آقای کدخدا به عنوان مدرس خلاصه‌ای از انواع بیمه مسافرتی، نحوه صدور و پرداخت خسارت، نحوه بازاریابی، فروش و همچنین امکان ایجاد شبکه سازی برای نمایندگان را مطرح کردند.

این نشست با هدف ارتقاء دانش و توانایی‌های نمایندگان فعال در حوزه بیمه‌های مسافرتی و همچنین تقویت همکاری‌های میان آن‌ها ترتیب داده شده بود.

لازم به ذکر است، بیمه‌های مسافرتی بیمه تعاون یکی از انواع بیمه‌های ارائه شده توسط این شرکت است که برای افرادی طراحی شده که قصد سفر به خارج از کشور را دارند. این بیمه مسافران را در برابر حوادث مختلف در طول سفر و در کشور مقصد حمایت می‌کند. با خرید بیمه مسافرتی تعاون، هزینه‌هایی مانند کنسلی پرواز، استفاده از خدمات درمانی و بیمارستانی یا گم شدن بار مسافر در مدت اقامت بیمه شده در سفر با بیمه مسافرتی قابل جبران است.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر