بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
چهارشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۳۹
رشد ۳۳ درصدی درآمد‌های تسهیلات اعطایی
بانک ملت در اولین ماه از سال جاری از بخش تسهیلات اعطایی خود به درآمد ۱۳ هزار و ۲۵۰ میلیاردتومانی دست پیدا کرد.
کد خبر : ۲۸۰۳۷۷

رشد ۳۳ درصدی درآمد‌های تسهیلات اعطایی

بورس‌نیوز:
 
بانک ملت با سرمایه ثبت شده ۷۱ هزار میلیاردتومانی و ارزش بازار ۱۶۸ هزار و ۴۱۲ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به فروردین ماه سال جاری که در سامانه کدال منتشر کرد توانست از بخش‌های تسهیلات اعطایی، سپرده‌گذاری، اوراق بدهی و کارمزد درآمد کسب کند.
 
رشد ۳۳ درصدی درآمد‌های تسهیلات اعطایی
 
بانک ملت در اولین ماه از سال جاری از بخش تسهیلات اعطایی خود به درآمد ۱۳ هزار و ۲۵۰ میلیاردتومانی دست پیدا کرد. میزان درآمدی که این بانک در فروردین ماه از بخش نام‌برده شناسایی کرد ۳۳ درصد رشد را نسبت به دوره مشابه سال گذشته نشان می‌دهد، همچنین"وبملت" در مقایسه با دوره مشابه سال ۱۴۰۱ نیز ۱۲۲ درصد افزایش را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.
 
رشد ۳۳ درصدی درآمد‌های تسهیلات اعطایی
 
عمده‌ترین درآمد "وبملت" در فروردین‌ماه متعلق به «مرابحه» و مبلغ به ثبت رسیده در این بخش برابر با ۶ هزار و ۴۷۴ میلیارد تومان بود. درآمدی که بانک ملت از بخش «مرابحه» به همراه داشت ۴۹ درصد از کل درآمد‌های شناسایی‌شده در فروردین‌ماه را به خود اختصاص داد. از دیگر بخش‌های درآمدزا از قسمت تسهیلات اعطایی می‌توان به «سلف» و «تسهیلات ارزی» با یک هزار و ۹۳۶ و یک هزار و ۹۲۷ میلیارد تومان اشاره کرد. بخش‌های نام‌برده نیز ۱۵ درصد از کل درآمد ماهانه را در اختیار داشته‌اند.
 
رشد ۳۳ درصدی درآمد‌های تسهیلات اعطایی
 
بانک ملت در فروردین‌ماه سال ۱۴۰۳ به سپرده‌های سرمایه‌گذاری خود ۶ هزار و ۸۳۴ میلیارد تومان سود پرداخت کرده که نسبت به دوره مشابه سال گذشته، با افزایش ۲ هزار و ۲۷۲ میلیاردتومانی همراه بوده است. پرهزینه‌ترین بخش از سپرده‌گذاری‌های "وبملت" در فروردین ماه مربوط به سپرده‌های بلند مدت سه ساله و دو ساله است.
 
رشد ۳۳ درصدی درآمد‌های تسهیلات اعطایی
 
پایان مطلب
اشتراک گذاری :
برچسب ها :
ارسال نظر