بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
يکشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۰
در مقایسه‌ای نقطه به نقطه؛

درآمد ماهانه‌ی "خودرو" ۱۷۶ درصد جهش داشت

درآمد ماهانه‌ی
میزان درآمدی که شرکت ایران‌خودرو در اولین ماه از سال جاری به سهام‌داران خود اعلام کرد مربوط به فروش محصولات تولیدی خود در بازار داخلی و خارجی بود.
کد خبر : ۲۸۰۴۲۹
نویسنده :
امیرمحمد آبیار
بورس‌نیوز:
شرکت ایران‌خودرو با سرمایه ثبت شده ۳۰ هزار و ۱۶۵ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۹۴ هزار و ۱۴۶ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به فروردین‌ماه سال جاری نشان داد که اتفاقات خوب و نیکی را در سال جاری رقم خواهد زد.
درآمد ماهانه‌ی
میزان درآمدی که شرکت ایران‌خودرو در اولین ماه از سال جاری به سهام‌داران خود اعلام کرد مربوط به فروش محصولات تولیدی خود در بازار داخلی و خارجی بود، این شرکت خودروساز از فروش محصولات خود به درآمد ۱۱ هزار و ۲۶۷ میلیاردتومانی دست پیدا کرد. این شرکت در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته با افزایش ۱۷۶ درصدی همراه شد.
درآمد ماهانه‌ی
بر اساس گزارش فعالیت ماهانه‌ای که این خودروساز آبی‌پوش در فروردین‌ماه از خود منتشر کرد بیانگر آن بود که بیشترین تقاضای مشتریان برای محصولات گروه قطعات و لوازم بود که از فروش آن‌ها به درآمدزایی ۲ هزار و ۷۰۰ میلیاردتومانی دست‌یافت و همچنین میزان درآمدی که در این دوره از فروش محصولات گروه قطعات و لوازم کسب کرد ۲۴ درصد از درآمد ماهانه را تشکیل می‌دهد. محصولات دیگری که توسط ایران‌خودرو به فروش رسید عبارت است از رانا، دنا، گروه سورن، تارا، هایما و سایر محصولات که دراین‌بین «گروه پژو» با کسب درآمد ۲ هزار و ۳۷۱ میلیاردتومانی بیشترین درآمدزایی را به همراه داشت.
درآمد ماهانه‌ی
 
 
پایان مطلب
اشتراک گذاری :
برچسب ها :
اخبار مرتبط
اسفندماه
جهش ۵ درصدی ایران خودرو؛

اسفندماه "خودرو" خوب سپری شد!

جهش ۹۸ درصدی درآمد‌های
نسبت به دوره مشابه سال گذشته؛

جهش ۹۸ درصدی درآمد‌های "خودرو"

ارسال نظر