بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
شنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۳
پتروشیمی شازند رقم زد؛

شروع پر قدرت "شاراک"

شروع پر قدرت
بیشترین درآمدزایی که شرکت پتروشیمی شازند از فروش محصولات خود در این دوره ماهانه شناسایی کرد مربوط به «هیدروکربور A ۸۰ صادراتی» با ۳۷۹ میلیارد تومان بود.
کد خبر : ۲۸۰۶۵۶
نویسنده :
امیرمحمد آبیار

شروع پر قدرت

بورس‌نیوز:

شرکت پتروشیمی شازند با سرمایه ثبت شده ۸۰۶ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۲۴ هزار و ۹۴۲ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به فروردین‌ماه سال جاری نشان داد که روند صعودی جدیدی را در سال جدید پیش گرفته است.

شروع پر قدرت

میزان درآمدی که شرکت پتروشیمی شازند در اولین ماه از سال جاری به سهام‌داران خود اعلام کرد مربوط به فروش محصولات تولیدی خود در بازار داخلی و خارجی بود، این شرکت پتروشیمی از فروش محصولات خود، به درآمد ۲ هزار و ۲۳ میلیاردتومانی دست پیدا کرد. این شرکت در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته با افزایش ۳۶ درصدی همراه شد.

شروع پر قدرت

بیشترین درآمدزایی که شرکت پتروشیمی شازند از فروش محصولات خود در این دوره ماهانه شناسایی کرد مربوط به «هیدروکربور A ۸۰ صادراتی» با ۳۷۹ میلیارد تومان بود؛ درآمدی که "شاراک" از فروش این محصول در فروردین‌ماه به دست آورد برابر با ۱۹ درصد از درآمد ماهانه بود. پس از «هیدروکربور A ۸۰ صادراتی»، پرفروش‌ترین محصول این شرکت «پلی‌پروپیلن داخلی» بود که ۳۲۵ میلیارد تومان کسب درآمد داشته است. همچنین شرکت پتروشیمی شازند در ماه جاری از «اتیلن اکساید، اتواکسیلاتها، ترکیبات آلی نیتروژن‌دار، هیدروکربور‌های هیدروژینه شده، سی. اف. او، پلی بوتادین، اتیلن گلایکول، وینیل استات، دو اتیل هگزانول، پلی‌اتیلن سبک خطی، پلی‌اتیلن سنگین، رافینت BBR و متفرقه» هم کسب درآمد کرد.

شروع پر قدرت

پایان مطلب

اشتراک گذاری :
برچسب ها :
اخبار مرتبط
تقدیر رئیس جمهور از مدیرعامل پتروشیمی شازند
شازند رتبه اول را در اجرای قانون جوانی جمعیت کسب کرد؛

تقدیر رئیس جمهور از مدیرعامل پتروشیمی شازند

رکوردزنی
پتروشیمی شازند اعلام داشت؛

رکوردزنی "شاراک"

ثبات در
از پتروشیمی شازند چه خبر؟

ثبات در " شاراک" به چشم می‌خورد!

ارسال نظر