بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
سه‌شنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
افتخارآفرینی
درآمد تجمیعی شرکت انتقال داده‌های آسیاتک در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۴۷ درصد افزایش را در کارنامه خود به ثبت رساند.
کد خبر : ۲۸۱۲۷۵
نویسنده :
امیرمحمد آبیار

افتخارآفرینی

بورس‌نیوز:

شرکت انتقال داده‌های آسیاتک با سرمایه ثبت شده ۴۵۰ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۲ هزار و ۸۸۰ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به اردیبهشت‌ماه سال ۱۴۰۳ که در سامانه کدال منتشر کرد، توانست از بخش‌های «خدمات اینترنت، فناوری اطلاعات و فروش کالا» درآمد کسب کند.

افتخارآفرینی

گزارش قبلی را از اینجا بخوانید؛

شرکت انتقال داده‌های آسیاتک میزان درآمدی که در دومین ماه سال جاری از خود بر جای گذاشت ۲۳۵ میلیارد تومان بوده است. میزان درآمدی که این شرکت در فروردین ماه از خدمات خود در زمینه اینترنت و اطلاعات شناسایی کرد رشد ۲۲ درصدی را نسبت به ماه گذشته و ۵۵ درصد رشد را نسبت به دوره مشابه سال گذشته نشان می‌دهد، از ابتدای سال مالی تاکنون نیز میزان درآمد تجمیعی این شرکت انتقال داده‌ای در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۴۷ درصد افزایش را در کارنامه خود به ثبت رساند.

افتخارآفرینی

بیشترین درآمدزایی که شرکت انتقال داده‌های آسیاتک در اردیبهشت‌ماه سال ۱۴۰۳ به ثبت رساند مربوط به «درآمد خدمات اینترنت» با ۱۶۰ میلیارد تومان بود که نسبت به ماه قبل افزایشی بود، میزان درآمد حاصل‌شده از بخش خدمات اینترنت در اردیبهشت ماه دربرگیرنده‌ی ۶۸ درصد از درآمد ماهانه "آسیاتک" بود. مابقی درآمد‌هایی که آسیاتک از بخش‌های «خدمات فناوری اطلاعات و فروش کالا» شناسایی کرد به ترتیب برابر با ۷۰ و ۵ میلیارد تومان بود.

افتخارآفرینی

پایان مطلب

اشتراک گذاری :
برچسب ها :
اخبار مرتبط
شرکت انتقال داده‌های آسیاتک ثبت کرد؛

"اسیاتک" بر فراز قله درآمدزایی

سرعت بالای رکورد‌های درآمدی
شرکت آسیاتک بازهم رکورد زد؛

سرعت بالای رکورد‌های درآمدی "آسیاتک" 

رشد ۱۴ درصدی درآمد‌های
نسبت به دوره مشابه سال گذشته رقم خورد؛

رشد ۱۴ درصدی درآمد‌های "آسیاتک"

ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.