بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
شنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۲
در سی‌امین روز خردادماه؛

گردهمایی سهامداران "خدیزل"

گردهمایی سهامداران
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بهمن دیزل با نماد "خدیزل" روز چهار شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ برگزار خواهد شد.
کد خبر : ۲۸۱۶۳۴

به گزارش بورس‌نیوز، آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بهمن دیزل، برای سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ منتشر شد.


بر اساس این آگهی از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت شده است تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۱۵:۰۰ روز چهار شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ در استان تهران، شهر تهران به آدرس بزرگراه فتح (جاده قدیم کرج) کیلومتر ۱۶، سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار می‌شود، حضور بهم رسانند.


استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، انتخاب اعضای هیئت‌مدیره، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره و تعیین پاداش هیئت مدیره از جمله دستورات این جلسه است.


به استحضار می‌رساند در جهت رفاه حال سهامداران محترم امکان مشاهده مجمع در زمان مقرر از طریق پایگاه اطلاع رسانی به نشانی Www.Bahman.ir فراهم می‌باشد و سهامداران محترم می‌توانند با ارائه پرسش و نقطه نظرات خود از طریق سامانه پیام کوتاه به شماره ۱۰۰۰۰۰۸۸۷۰۰۰۴۸ ما را در برگزاری شایسته مجمع یاری نمایند. • با عنایت به ماده ۹۹ لایحه اصلاح قسمتی از قانون تجارت، سهـامداران محتـرمی که مایل به حضـور در جلسه مجمع می‌باشند می‌توانند طی ساعات اداری از روز ۲۷ خرداد ماه تا زمان برگزاری، ضمن مراجعه نسبت به دریافت برگه ورود به جلسه مجمع اقدام نمایند. • یادآور می‌شود: سهامداران محتـرمی که متقاضی پیگیری و مشاهده مجمـع از طریق فضـای مجازی می‌باشند، می‌بایست در زمان مقرر (بند فوق) نام و نام خانوادگی، کد سهـامداری و نشـانی ایمیل خود را از طریق پیامک به شماره ۱۰۰۰۰۰۸۸۷۰۰۰۴۸ ارسال نمایند. (نشانی پیوند مشاهده مجمع، نام کاربر و کلمه عبور برای ایشان ارسال خواهد شد) • نشانی امور سهام: تهران – بزرگراه شهید لشگری (جاده مخصوص کرج) - کیلومتر ۱۳ - پلاک

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
ثبت افزایش سرمایه
براساس تصمیمات مجمع رقم خورد؛

ثبت افزایش سرمایه "خدیزل" از سود انباشته

داستان احیای ایران خودرو دیزل از سال ۹۹
نقطه عطف صعودی "خدیزل" را از زبان مدیرعامل بشنوید؛

داستان احیای ایران خودرو دیزل از سال ۹۹

ارسال نظر