بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
شنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۳۳
در آخرین روز ماه جاری؛

دعوت از سهامداران "ومشان"

دعوت از سهامداران
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمايه گذاري فني و مهندسي مشانير با نماد " ومشان" روز پنج شنبه مورخ 1403/03/31
کد خبر : ۲۸۱۶۶۱

به گزارش بورس‌نیوز، آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری فنی و مهندسی مشانیر، برای سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ منتشر شد.


بر اساس این آگهی از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت شده است تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۱۰:۰۰ روز پنج شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ در استان تهران، شهر تهران به آدرس بزرگراه حکیم غرب، خیابان پیامبر مرکزی، خیابان مطهری، پلاک ۵، طبقه ۵، واحد ۱۸ برگزار می‌شود، حضور بهم رسانند.


استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره، تعیین پاداش هیئت مدیره از جمله دستورات این جلسه است.

جهت دریافت برگ ورود به جلسه ضمن همراه داشتن کارت ملی، برای اشخاص حقیقی یا وکالتنامه رسمی معتبر برای نمایندگان وی و معرفی نامه رسمی یا مدرک وکالت (اعم از عادی یا رسمی) به همراه کارت ملی برای نمایندگان اسخاص حقوقی، در ساعات اداری روز سه شنبه و چهارشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ و ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ به محل: تهران- بزرگراه آیت اله حکیم (غرب) -خیابان پیامبر مرکزی-خیابان مطهری-ساختمان پیامبر- پلاک ۵-طبقه ۵ – واحد ۱۸ امور سهام مراجعه نمایند. همچنین به منظور رفاه حال سهامداران محترم، ترتیبی اتخاذ گردیده است تا در روز برگزاری مجمع یک ساعت قبل از شروع جلسه به محل برگزاری مجمع مراجعه و برگ حضور در جلسه را اخذ نمایند. لازم به ذکر است سهامداران محترم می‌توانند نسبت به مشاهده آنلاین جلسه از طریق تارنمای www.mtei.co.ir اقدام نمایند

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
عرضه ۳۴ درصد
در بازار پایه فرابورس انجام می شود؛

عرضه ۳۴ درصد "ومشان" در ماه آینده

دو موج مخرب در صنعت خودرو
در گفتگو با بورس نیوز مطرح شد:

دو موج مخرب در صنعت خودرو

با اعلام شرکت سرمایه گذاری فنی و مهندسی مشانیر؛

"ومشان" یک واحد آپارتمان تهرانی را فروخت

ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.