بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
يکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۱۸
در سیزدهمین روز تیرماه؛

دعوت از سهامداران "برکت"

دعوت از سهامداران
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت گروه دارویی برکت با نماد "برکت" روز چهار شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ برگزار می‌شود.
کد خبر : ۲۸۱۹۵۶

به گزارش بورس‌نیوز، آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت گروه دارویی برکت، برای سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ منتشر شد.

بر اساس این آگهی از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت شده است تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۰۸:۰۰ روز چهار شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ در استان تهران، شهر تهران به آدرس تهران، بزرگراه نیایش، خیابان سئول، جاده اختصاصی نمایشگاه، نمایشگاه بین المللی تهران، سالن یک اداری برگزار می‌شود، حضور بهم رسانند.

استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره و تعیین پاداش هیئت مدیره از جمله دستورات این جلسه است.

مجمع عمومی عادی سالیانه منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ به صورت (حضوری یا الکترونیکی) برگزار می‌گردد. سهامدارانی که تمایل دارند به صورت الکترونیکی در مجمع شرکت کنند از تاریخ ۱۴۰۳/۰۴/۰۵ به تارنمای https://dima.csdiran.ir مراجعه نموده و ضمن اعلام حضور، سوالات خود را مطرح نمایند. با عنایت به اینکه رای گیری صرفا به روش الکترونیکی صورت می‌پذیرد لذا خواهشمند است با ثبت نام و احراز هویت در سامانه سجام، این شرکت را در برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۲ یاری فرمایید. برگزار کننده و فراهم کننده زیرساخت الکترونیکی: شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات).

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
در آخرین هفته بهمن ماه صورت گرفت؛

پرداخت سود جاری سهامداران توسط ۷ ناشر

گروه مالی صبا تأمین محقق کرد؛

"صبا" در صدر

۳۲۵ هزار سهامدار سود گرفتند
در هفته پایانی دی ماه؛

۳۲۵ هزار سهامدار سود گرفتند

ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.