بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۱۹
در نهمین روز ماه آتی؛

گردهمایی سهامداران "ختور"

گردهمایی سهامداران
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت رادیاتور ایران با نماد "ختور" روز شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ برگزار خواهد شد
کد خبر : ۲۸۲۱۳۶

به گزارش بورس‌نیوز، آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت رادیاتور ایران، برای سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ منتشر شد.

بر اساس این آگهی از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت شده است تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۱۰:۰۰ روز شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ در استان تهران، شهر تهران به آدرس کیلومتر ۱۵ جاده فتح-سالن همایش‌های شرکت رادیاتور ایران برگزار می‌شود، حضور بهم رسانند.

استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره و تعیین پاداش هیئت مدیره از جمله دستورات این جلسه است.

در اجرای ماده ۹۹ اصلاحیه قانون تجارت از سهامداران محترم یا نمایندگان آن‌ها که تمایل به حضور در جلسه مجمع فوق الذکر را دارند درخواست می‌گردد با در دست داشتن اصل اوراق سهام یا گواهی سازمان بورس اوراق بهادار و مدرک شناسایی اصل (شناسنامه و کارت ملی) در ساعت اداری روز چهار شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ به اداره سهام این شرکت واقع در آدرس فوق مراجعه و نسبت به اخذ برگه ورود به جلسه اقدام نمایند. ارائه وکالت رسمی و یا معرفی نامه توسط نمایندگان قانونی سهامداران حقوقی محترم علاوه بر مدارک فوق الذکر ضروری می‌باشد. به استحضار سهامداران می‌رساند مجمع با حضور سهامداران عمده برگزار خواهد شد لذا از سهامداران حقیقی محترم درخواست می‌گردد با عدم حضور فیزیکی در محل برگزاری مجمع، هیات مدیره را در برگزاری به شیوه ابلاغی یاری نموده و نسبت به مشاهده آنلاین مجمع از طریق آدرس WWW.IRRADIATOR.COM اقدام نمایند. ضمناً سهامداران محترم در مدت زمان برگزاری مجمع می‌توانند از طریق لینک مجمع آنلاین و یا سامانه پیامکی ۵۰۰۰۱۲۱۹۳۰۹۲۹۸ سوالات خود را نیز ارسال نمایند.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.