بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۴۶
در یازدهمین روز تیرماه؛

انتشار آگهی دعوت به مجمع "زدشت"

انتشار آگهی دعوت به مجمع
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مجتمع کشت و صنعت و دامپروری و مرغداری دشت خرمدره با نماد " زدشت" روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ برگزار خواهد شد.
کد خبر : ۲۸۲۱۴۶

به گزارش بورس‌نیوز، آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مجتمع کشت و صنعت و دامپروری و مرغداری دشت خرمدره، برای سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ منتشر شد.


بر اساس این آگهی از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت شده است تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۱۰:۳۰ روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ در استان زنجان، شهر خرمدره به آدرس شهر خرمدره به آدرس انتهای شهرک قدس بالاتر از کمربندی برگزار می‌شود، حضور بهم رسانند.


استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره و تعیین پاداش هیئت مدیره از جمله دستورات این جلسه است.

سهامدارانی که مایل به شرکت در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه به صورت حضوری هستند می‌توانند برگه ورود به جلسه را در همان روز با ارائه کارت شناسی معتبر برای اشخاص حقیقی و معرفی نامه برای اشخاص حقوقی دریافت نمایند. همچنین آن دسته از سهامداران محترم که امکان حضور در جلسه مجمع را ندارند می‌توانند مجمع مذکور را بصورت آنلاین از طریق لینک موجود در سایت شرکت مشاهده نمایند.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.