بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
چهارشنبه ۰۶ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۱۹
در بازار رمزارزها؛

بهبود ۲ درصدی قیمت بیت کوین

بهبود ۲ درصدی قیمت بیت کوین
ارز دیجیتال پیشرو جهان، بیت‌کوین حدود ۲ درصد افزایش و از ضرر روز‌های قبل بهبود یافت.
کد خبر : ۲۸۲۳۸۱
نویسنده :
مینا علیزاده

به گزارش بورس نیوز، ارز دیجیتال پیشرو جهان، بیت‌کوین حدود ۲ درصد افزایش و از ضرر روز‌های قبل بهبود یافت.

بیت‌کوین به پایین‌ترین سطح هفت هفته‌ای، ۵۸ هزار و ۵۰۰ دلار رسید که منجر به فشار فروش قابل توجه و کاهش شاخص قدرت نسبی (RSI) و پایین‌ترین سطح از آگوست ۲۰۲۳ شد. در همین حال، مت گیتز، نماینده کنگره، لایحه‌ای را ارائه کرد که در آن پذیرش بیت‌کوین برای پرداخت مالیات بر درآمد فدرال پیشنهاد شد.

بیشتر بخوانید: روند نزولی بیت کوین ادامه یافت

کریپتو گزارش کرد، بیت‌کوین در ساعت یک و ۲۵ دقیقه بعدازظهر به وقت شرقی ۲.۳۶ درصد افزایش یافت و به قیمت ۶۱هزار و ۶۹۱.۳۲ دلار فروخته شد، در حالی که اتریوم ۱.۴۰ درصد افزایش یافت و به‌طور همزمان به ۳۳۹۷.۵۸ دلار رسید.

مجموع ارزش بازار جهانی ارز‌های دیجیتال در حال حاضر ۲.۲۹ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۲.۴۵ درصد بیشتر شده است. در حال حاضر ۵۳.۴۳ درصد کل بازار ارز‌های دیجیتال در اختیار بیت‌کوین است که ۰.۱۱ درصد افزایش روزانه را ثبت کرده است.

حجم کل بازار ارز‌های دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۶۸.۶۱ میلیارد دلار است که ۲۹.۰۹ درصد کاهش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۴.۳۸ میلیارد دلار است که ۶.۳۸ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارز‌های دیجیتال بوده و حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۶۴.۰۳ میلیارد دلار است که ۹۳.۳۳ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارز‌های دیجیتال را تشکیل می‌دهد.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.