بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
چهارشنبه ۰۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۶
در بورس فلزات لندن؛

قیمت فلز سرخ کاهش یافت

قیمت فلز سرخ کاهش یافت
قیمت مس در روز سه‌شنبه پنجم تیر ماه در معاملات بورس فلزات لندن نسبت به روز دوشنبه چهارهم تیر ماه، ۰٫۴ درصد معادل ۳۸ دلار نسبت به روز معاملاتی قبل از آن کاهش یافت.
کد خبر : ۲۸۲۳۹۹
نویسنده :
مینا علیزاده

به گزارش بورس نیوز، قیمت مس در روز سه‌شنبه پنجم تیر ماه در معاملات بورس فلزات لندن نسبت به روز دوشنبه چهارهم تیر ماه، ۰٫۴ درصد معادل ۳۸ دلار نسبت به روز معاملاتی قبل از آن کاهش یافت و نسبت به هفته پیشین، ۰٫۷ درصد رشد را تجربه کرد و به ۹ هزار و ۴۹۲ دلار رسید. قیمت مس در روز دوشنبه چهارم تیر ماه، ۹ هزار و ۵۳۰ دلار بود.

قیمت سه ماهه مس در معاملات روز سه‌شنبه پنجم تیر ماه، ۰٫۳ درصد معادل ۳۲ دلار نسبت به روز معاملاتی قبل، کاهش و نسبت به هفته پیشین، ۰٫۷ درصد رشد پیدا کرده است.

بیشتر بخوانید: افت قیمت ۱۳۰ دلاری مس

روند قیمت و موجودی انبار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر نشان داد موجودی مس در انبار‌های بورس فلزات لندن در روز سه‌شنبه پنجم تیر ماه با افزایش پنج هزار و ۲۵ تنی، از ۱۶۷ هزار و ۸۲۵ تن به ۱۷۲ هزار و ۸۵۰ تن رسیده است.

روز سه‌شنبه پنجم تیر ماه در بورس فلزات لندن، قیمت مس در شرایط کانتنگو به سر می‌برد. اختلاف قیمت سه ماهه و نقدی در این روز، برابر با ۱۵۳ دلار بر تن گزارش شده که نسبت به روز دوشنبه چهارم تیر ماه، با افزایش ۶ دلار بر تن همراه شده است.

اشتراک گذاری :
برچسب ها :
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.