بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
دوشنبه ۱۱ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۲۴
در بیستمین روز تیرماه؛

انتشار آگهی دعوت به مجمع "شرانل"

انتشار آگهی دعوت به مجمع
جمع عمومی عادی سالیانه شرکت نفت ایرانول با نماد "شرانل" روز چهار شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ برگزار می‌شود.
کد خبر : ۲۸۲۵۹۷

به گزارش بورس‌نیوز، آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت نفت ایرانول، برای سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ منتشر شد.

بر اساس این آگهی از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت شده است تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۱۵:۰۰ روز چهار شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ در استان تهران، شهر تهران به آدرس مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش واقع در خیابان ولیعصر بالاتر از جام جم نرسیده به چهارراه شهید چمران (پارک وی) برگزار می‌شود، حضور بهم رسانند.

استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره و تعیین پاداش هیئت مدیره از جمله دستورات این جلسه است.

سهامداران گرامی که امکان حضور در جلسه را ندارند، می‌توانند بصورت بر خط (آنلاین) از طریق لینک تعبیه شده در تارنمای شرکت نفت ایرانول به نشانی: www.iranol.ir در جلسه شرکت نمایند.. برگ ورود به جلسه در روز برگزاری مجمع با ارائه کارت ملی برای اشخاص حقیقی، وکالتنامه رسمی برای نمایندگان سهامداران و همچنین معرفی نامه کتبی اشخاص حقوقی به همراه کارت ملی شخص معرفی شده و شماره ثبت و شناسه ملی شرکت، در همان محل صادر می‌گردد.

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.