بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
چهارشنبه ۱۳ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۰۱
در بیست و سومین روز تیرماه؛

"وحکمت" از سهامداران خود دعوت کرد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بیمه حکمت صبا با نماد "وحکمت" روز شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ برگزار می‌شود.
کد خبر : ۲۸۲۷۳۱

به گزارش بورس‌نیوز، آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بیمه حکمت صبا، برای سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ منتشر شد.

بر اساس این آگهی از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت شده است تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۱۵:۰۰ روز شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ در استان تهران، شهر تهران به آدرس میدان آرژانتین خیابان الوند خیابان راشل کوری پلاک ۶ بیمه حکمت صبا برگزار می‌شود، حضور بهم رسانند.

استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، انتخاب اعضای هیئت‌مدیره، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره از جمله دستورات این جلسه است.

سهامداران حقیقی می¬توانند شخصاً یا قائم مقام قانونی آن‌ها و یا از طریق وکیل با ارائه وکالتنامه رسمی و نمایندگان سهامداران حقوقی با ارائه مدرک وکالت (اعم از عادی یا رسمی) یا نمایندگی با امضاء صاحبان امضای مجاز، با در دست داشتن مدرک شناسایی معتبر، از ساعت ۱۴:۰۰ همان روز مجمع در محل برگزاری مجمع برگه ورود به جلسه خود را دریافت نمایند. از سهامداران محترمی که امکان حضور فیزیکی در مجمع را ندارند دعوت می‌گردد جهت آگاهی از تصمیمات و مشاهده پخش زنده مجمع از طریق پایگاه اطلاع رسانی شرکت https://hsinsur.com اقدام نمایند.

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
سهامداران
در بیست و سومین روز تیرماه؛

سهامداران "افرا" به مجمع می‌روند

سهامداران
در بیست و چهارمین روز ماه جاری؛

سهامداران "خپارس" گرد هم می‌آیند

در سی امین روز ماه جاری؛

"اپرداز" در آستانه برگزاری مجمع

ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.