بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
چهارشنبه ۱۳ تير ۱۴۰۳ - ۱۷:۵۶
در بازار رمزارزها؛

بیت کوین عقب نشست

بیت کوین عقب نشست
بیت‌کوین برای افزایش سود خود به بالای سطوح مقاومت ۶۳ هزار دلاری، تلاش کرد و اوج قیمت در ۶۳هزار و ۷۹۸ دلار شکل گرفت، اما بعد از آن به عقب بازگشت.
کد خبر : ۲۸۲۷۷۲
نویسنده :
مینا علیزاده

به گزارش بورس نیوز، در زمان نگارش این مطلب، گاو‌ها در تلاش برای محافظت از منطقه ۶۱ هزار و ۴۰۰ دلاری و سطح ۶۱.۸ درصدی فیبوناچی اصلاحی صعودی هستند که از نوسان پایین ۵۹ هزار و۹۵۱ دلار به بالای ۶۳ هزار و۷۹۸ دلار حرکت می‌کند. اگر صعود دیگری شکل بگیرد، قیمت می‌تواند در نزدیکی سطح ۶۱هزار و ۸۵۰ دلار و خط روند با مقاومت روبرو شود.

بیشتر بخوانید: قیمت بیت کوین کمی تغییر کرد

اولین مقاومت کلیدی نزدیک به سطح ۶۲هزار و ۲۵۰ دلار است و مقاومت کلیدی بعدی می‌تواند در سطح ۶۲هزار و۵۰۰ دلار باشد. حرکت واضح به بالای مقاومت ۶۲هزار و ۵۰۰ دلاری ممکن است شروع یک افزایش ثابت و افزایش قیمت باشد، بنابراین قیمت افزایش می‌یابد و مقاومت ۶۳هزار و ۲۵۰ دلاری را آزمایش می‌کند و هرگونه سود بیشتر ممکن است بیت‌کوین را در کوتاه‌مدت به سمت مقاومت ۶۳هزار و ۶۵۰ دلاری سوق دهد.

اگر بیت‌کوین نتواند به بالای منطقه مقاومت ۶۲هزار و۲۵۰ دلاری صعود کند، به حرکت خود ادامه می‌دهد و حمایت فوری در نزولی نزدیک به سطح ۶۱هزار و۴۰۰ دلار است.

کریپتو گزارش کرد، اولین پشتیبانی اصلی ۶۰هزار و۸۵۰ دلار است و حمایت بعدی نزدیک به ۶۰هزار و ۵۰۰ دلار خواهد بود و هر ضرر بیشتر ممکن است در کوتاه‌مدت قیمت را به سمت منطقه حمایتی ۶۰هزار دلاری سوق دهد.

مجموع ارزش بازار جهانی ارز‌های دیجیتال در حال حاضر ۲.۲۶ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۲.۵۸ درصد کمتر شده است. در حال حاضر ۵۳.۱۷ درصد کل بازار ارز‌های دیجیتال در اختیار بیت‌کوین است که ۰.۴۵ درصد کاهش روزانه را ثبت کرده است.

حجم کل بازار ارز‌های دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۵۵.۲۴ میلیارد دلار است که ۲.۶۰ درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۳.۹۸ میلیارد دلار است که ۷.۲۰ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارز‌های دیجیتال بوده و حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۵۱.۴۹میلیارد دلار است که ۹۳.۲۱ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارز‌های دیجیتال را تشکیل می‌دهد.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.