بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
دوشنبه ۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۶
در بازارهای جهانی؛

تداوم رشد قیمت بین کوین

تداوم رشد قیمت بین کوین
در معاملات امروز (دوشنبه ۱۸ تیرماه) بازار جهانی ارز‌های مجازی، قیمت بیت کوین ۱.۲ درصد بالا رفت و از ۵۷ هزار دلار عبور کرد.
کد خبر : ۲۸۲۹۴۹

به گزارش بورس‌نیوز، به نقل از کوین مارکت کپ، در معاملات امروز بازار جهانی ارز‌های مجازی قیمت بیت کوین ۱.۲ درصد بالا رفت و هم اکنون حدود ۵۷ هزار ۴۶۰ دلار در حال خرید و فروش شدن است.

این ارز مجازی در ۷ روز گذشته بیش از ۶ درصد از ارزش خود را از دست داده و ارزش کل بازار آن به ۱۱۳۳ میلیارد دلار رسیده است. همچنین در ۲۴ ساعت گذشته ۳۶۰ هزار بیت کوین به ارزش ۲۰ میلیارد دلار در بازار جهانی جابجا شده است.

اتریوم هم امروز ۰.۲ درصد بالا رفت و به ۳۰۱۷ دلار رسید؛ با این حال، اما در ۷ روز گذشته بیش از ۱۰ درصد از ارزش این ارز مجازی کم شده است.

بیشترین افزایش قیمت در میان ارز‌های مجازی مطرح بازار در معاملات امروز مربوط به کاردانو بود که ۲.۷۷ درصد بالا رفت و هم‌اکنون ۰.۳۶۶ دلار دست به دست می‌شود.

به طور کلی امروز ارزش کل بازار جهانی ارز‌های مجازی ۱ درصد مثبت شد و به ۲۱۱۰ میلیارد دلار رسید. در ۲۵ ساعت گذشته همچنین ۵۴ میلیارد دلار در این بازار پول جابجا شده که نسبت به دیروز ۳۰ درصد کمتر است.

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
استخراج بیت‌کوین سخت شد
در بازار رمزارزها؛

استخراج بیت‌کوین سخت شد

بیت کوین عقب نشست
در بازار رمزارزها؛

بیت کوین عقب نشست

ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.