تعداد بازدید : ۱۱۴۸
کد خبر : ۵۰۷۱۵
۱۵ تير ۱۳۹۰ - ۱۵:۵۹

شرکت ایران خودرو مازندران برای افزایش توان تولید برنامه جدیدی را در دستور کار قرار داده است که بر اساس آن تولید روزانه به پنجاه دستگاه خودرو می رسد .

به گزارش ایکو پرس ، سید امید حسینی نژاد مدیر عامل ایران خودرو مازندران با بیان این مطلب گفت : برنامه ريزي براي توليد خودرو هاي سمند LX تا سطح skd1 براي سايتهاي بلاروس و آذربايجان در سايت انجام شده و اين خودرو به زودي به توليدات ديگر اين سايت ازجمله سرير، پارسELX و ري استايل(پارس سال) اضافه خواهد شد.

وی افزود : :در حال حاضر تولیدات روزانه سایت ایران خودرو مازندران از 45 د ستگاه به50دستگاه رسيده است که امید است تا پایان سال جاری به روزانه 100 دستگاه افزایش یابد و با ساخت قسمت P.D.I و اجراي دقيق الزامات كيفي خواسته شده از جانب ايران خودرو به موازات افزايش توليد ، مسائل كيفيتي نيز بدقت مورد توجه قرار دارد .

حسینی نژاد تاکید کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون 2هزار و 700دستگاه انواع خودرو در این سایت تولید شده است .

وی درهمین حال به این موضوع اشاره کرد که زنجیره تامین قطعات یدکی برای تولید بیشتر دراین سایت به شکل مناسبی بهبود یافته و در کنار آن توسعه و تجهيز فضاهای لجستیک نیز پیشرفت های خوبی داشته است .

حسینی نژاد اظهار داشت : این سایت از 180 نیروی کار ماهر و باتجربه ای در همه سطوح برخوردار است که همه آ نها آموزش های لازم را در حیطه کاری خود دیده اند .

مدیرعامل ایران خودرو مازندران ادامه داد: برنامه ريزي و اقدامات لازم در سطح ايران خودرو وسايت جهت راه اندازي شيفت دوم براي دستيابي به توليد 100 دستگاه در روز در حال انجام است . .

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: