بنیان‌گذار «دونیت» تشریح کرد:

کراودفاندینگ ، افتخاری که از دست رفت

محی سنیسل، بنیان‌گذار «دونیت» معتقد است که دولت بیشترین کاری که برای کراودفاندینگ‌ها میتواند انجام دهد، این است که آنها را به مردم معرفی کند و ریسک مردم برای مشارکت در این حوزه را پایین ببرد. او معتقد است نیازی به کمک نقدی دولت نیست که یک پروژه چند ده میلیارد تومانی را به پلتفرمهای کراودفاندینگ بسپارد تا بتوانند با به سرانجام رساندن آن اعتمادسازی کنند.
شکایتی برای استارتاپ‌های حمل و نقل
جشنواره وب‌وموبایل به قزوین رسید؛

شکایتی برای استارتاپ‌های حمل و نقل

ايران فقط "تهران" نيست و استعدادها و منابع بسياري در ساير نقاط ايران در حال شكوفايي بوده و اینبار این جشنواره در نزدیکی پایتخت در حال برگزاری است.
گزارش اقتصادی مهرماه 98 شاپرک
بورس نیوز بررسی کرد:

گزارش اقتصادی مهرماه 98 شاپرک

شرکت‌های به‌پرداخت ملت، پرداخت الکترونیک سامان، تجارت الکترونیک پارسیان، آسان پرداخت پرشین و ایران کیش بیشترین سهم را از نظر تعداد تراکنش‌های شاپرکی در مهرماه ۹۸ داشته‌اند.
ابهام مقابل پروژه کارت‌خوان موبایلی
کارشناسان پاسخ دادند؛

ابهام مقابل پروژه کارت‌خوان موبایلی

صادر نکردن رسید فیزیکی و ارسال رسید الکترونیکی پیامک از معایب کارت‌خوان‌های موبایلی  است و این موضوع از دلایل عدم استفاده مشتریان معمولی است.

"اویو" ۱۰میلیارد دلاری شد

بنیانگذاران بزرگترین هتل زنجیره‌ای هند، قصد دارند ۲ میلیارد دلار به شرکت خود تزریق کنند و سهم آن را در تجارت و کسب و کار بالا ببرد.
۱۵ اپلیکیشین برتر سرمایه‌گذاری

۱۵ اپلیکیشین برتر سرمایه‌گذاری

تا همین اواخر، سرمایه‌گذاری دردسری بیش نبود. اگر آدم خوش‌شانسی بودید، می‌توانستید یک ساعت از وقتتان را با مکالمه تلفنی با یک مشاور مالی بگذرانید و بعد ازدریافت گزارش سه ماهه مالی موفقیت خود را جشن بگیرید. امروزه با وجود بهترین اپلیکیشن‌های سرمایه‌گذاری همه کار‌ها با چشم برهم زدنی انجام می‌شود.
آخرین اخبار