تعداد بازدید : ۸۷۴
کد خبر : ۱۳۳۸۲۱
منصوری‌آرانی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران مطرح کرد
۳۱ شهريور ۱۳۹۳ - ۰۷:۱۷
رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و انگلیس در مجلس از تصویب کلیات سفر هیئت پارلمانی کشورمان به انگلیس در کمیته سفرهای خارجی مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: بر این اساس سفر انجام می‌شود اما زمان دقیق آن هنوز مشخص نیست.
"عباسعلی منصوری آرانی" نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در گفتگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران، از تصویب کلیات سفر هیئت پارلمانی کشورمان به انگلیس در کمیته سفرهای خارجی مجلس خبر داد و گفت: کلیات سفر هیئت پارلمانی ایران به انگلیس تصویب شده اما زمان دقیق آن هنوز مشخص نیست.  
 
وی ادامه داد: ظاهراً کمیته سفرهای خارجی فعلا در مورد کلیات انجام این سفر تصمیم‌گیری کرده اما جزئیات سفر من‌جمله زمان آن نیز باید در این کمیته تصویب شود.  
 
رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و انگلیس در مجلس افزود: پس از تعیین زمان دقیق این سفر از سوی کمیته سفرهای خارجی، طی نشستی در گروه دوستی پارلمانی ایران و انگلیس مجلس شورای اسلامی در مورد تعداد اعضا و کیفیت سفر تصمیم‌گیری خواهیم کرد.  

یک ایرانی عاشق ایران
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۶/۳۱
خواهشمندم در دوستی با روباه پیر کمال دقت را به عمل آورید که جزو سه کشور رزل دنیاست.(سه کشور رزل دنیا هم عبارتند از اسراییل آمریکا انگلیس)
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سهامداران

سهامداران "ساوه" گرد هم آمدند

مجمع عمومی شرکت سیمان ساوه در تاریخ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ برگزار شد.
مجمع

مجمع "زملارد" ۷۵۰ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت کشاورزی و دامپروری ملارد شیر در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ برگزار شد.
سود ۱۸۵ تومانی در مجمع

سود ۱۸۵ تومانی در مجمع "وبوعلی"

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری بوعلی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: