کد خبر : ۱۶۴۴۰۰
۰۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۱


شرکت تجارت الکترونيک پارسيان در بيست و ششمين همايش سالانه سياست هاي پولي و ارزي حضور فعال داشت.
بر اساس گزارش بورس نیوز به نقل از روابط عمومي شرکت تجارت الکترونيک پارسيان : اين شرکت ضمن برپايي غرفه و استقرار کارشناسان شرکت در حوزه هاي مختلف شامل ، کارتخوان ، نرم افزار تاپ و .. نسبت به رونمايي از کتاب با عنوان مجموعه استاندارد هاي امنيتي پرداخت الکترونيک PCI ، استاندارد پرداخت يوروپي ، مستر کارت ، ويزا EMV اقدام نمود.
حضور فعال پککو در بيست و ششمين همايش پولي و ارزي با رونمایی از یک کتاب
بر اساس این گزارش آقای مهندس عبدالعظیم قنبریان مدیر عامل این شرکت در خصوص معرفی این کتاب اظهار داشت : به منظور تقویت و افزایش امنیت اطلاعات دارنده کارت و ایجاد سازگاری با معیارهای جهانی امنیت اطلاعات و با عنایت به وضعیت شبکه بانکی و پرداخت کشور در دوران پساتحریم و لزوم اتصال به شبکه‌های بین‌المللی، یکی از مهم‌ترین پیش نیازها در استقرار فرایندها، محصولات و سامانه‌های کارت‌های اعتباری و هوشمند از قبیل Visa و MasterCard در ایران، آشنایی و پیاده سازی الزامات و استانداردهای فنی بین‌المللی است. یکی از استانداردهای مهم و اساسی در این زمینه استاندارد EMV است که توسط سه شرکت مطرح دنیا Europay، MasterCard و Visa ارائه شده و هدف آن امکان به‌کارگیری یک کارت در تمام نقاط جهان و کاهش احتمال وقوع هرگونه سوء استفاده و کلاه‌برداری است.
مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیک پپارسیان افزود : مجموعه استانداردهای صنعت کارت پرداخت یا PCI نیز با هدف حفظ امنیت اطلاعات کارت پرداخت، تعریف شده و مورد استفاده قرار می‌گیرد. این استاندارد شامل مجموعه‌ای از الزامات امنیتی برای حفظ و نگهداری اطلاعات کارت است و در چهار بخش PCI DSS، PCI PTS، PCI PA-DSS و PCI P2PE ارائه شده است.
به منظور افزایش دانش فنی این حوزه و با توجه به تصمیمات اخیر بانک مرکزی جمهوری اسلامی مبنی بر مهاجرت به EMV، شرکت تجارت الکترونیک پارسیان با همکاری گروه بانکداری الکترونیک پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی اقدام به ترجمه و انتشار مجموعه استانداردهای EMV و PCI برای استفاده نظام بانکی و پرداخت کشور نموده است.
حضور فعال پککو در بيست و ششمين همايش پولي و ارزي با رونمایی از یک کتاب
این کتاب ترجمه کتاب¬های A guide to EMV v1.0، PCI DSS v3.1، PCI PA-DSS v3.1، PCI PTS POI v4.1c، PCI PTS HSM v2.0، PCI P2PE v2.0(Revision 1.1) است که به صورت خلاصه و کاربردی تدوین شده است.
شایان ذکر است اين کتاب در غرفه شرکت تجارت الکترونيک پارسيان در محل برگزاری بیست و ششمین همایش سالانه پولی و ارزی در اختيار علاقمندان و بازديدکنندگان قرار گرفت .

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: