کد خبر : ۱۶۷۲۶۷
۲۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۸
در جلسات علنی این هفته مجلس شورای اسلامی و در ادامه انتخاب اعضای ناظر مجلس در هیأت‌ها و مجامع، نمایندگان، اعضای ناظر در سه هیأت رسانه‌ای و سیاسی انتخاب شدند.

به گزارش تسنیم براساس این گزارش احسان قاضی‌زاده هاشمی و غلامرضا کاتب بعنوان نمایندگان جدید مجلس در شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما انتخاب شدند.

ترکیب فعلی اعضای شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما به این صورت است. حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای (رئیس شورا ) و محمدجواد لاریجانی از سوی قوه قضاییه، عبدالرضا رحمانی فضلی و حسام الدین آشنا (نایب رییس) از سوی قوه مجریه، غلامرضا کاتب و احسان قاضی زاده هاشمی از سوی قوه مقننه و محمدحسین صوفی بعنوان دبیر شورا انتخاب شدند.

شورای نظارت بر سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران که بر اساس اصل 175 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران تشکیل شده‌است، نهادی برای نظارت بر صدا و سیما است.

این شورا به عنوان بازوی نظارتی، مسئول ارائه مستقیم گزارش‌ها و ارزیابی‌های قوای سه‌گانه نظام از عملکرد رسانه ملی به رهبر جمهوری اسلامی است. این شورا از 6 عضو (2 نفر به انتخاب رئیس‌جمهور ایران، 2 نفر به انتخاب رئیس قوهٔ قضائیه و 2 نفر به انتخاب مجلس شورای اسلامی) تشکیل می‌شود.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
در مجمع

در مجمع "غپینو" ۹۰ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت صنعتی مینو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: