تعداد بازدید : ۹۴۷
کد خبر : ۱۷۶۹۹۷
مدیرعامل فرابورس در پاسخ به بورس نیوز مطرح کرد؛
۰۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۲
مدیر عامل فرابورس در پاسخ به سوالی در مورد مسئولیت فرابورس در عرضه های سامانه ادغام و تملیک فرابورس گفت: فرابورس صرفا در کشف قیمت مسئولیت دارد تا بتوانئد فرایند کشف قیمت را به بهترین نحو انجام دهد.
به گزارش بورس نیوز، امیر هامونی مدیر عامل فرابورس با اهمیت خواندن شناسایی ریسک‌های موجود در یک شرکت توسط خریداران گفت: بازار سوم، بازار عرضه‌های عمده شرکت‌ها به شمار می‌آید و خریداران باید تمامی ابعاد ریسک‌های شرکت را شناسایی کرده و حتی نسبت به ارزش‌گذاری نیز دقت کافی را لحاظ کنند.

وی ادامه داد: برهمین اساس، خریداران باید برای خرید این شرکت‌ها از مشاوره‌های حقوقی، اقتصادی و مالی خاصی بهره‌مند باشند تا درعرضه‌های عمده این بازار بتوانند در راستای اهداف خود گام بردارند البته خریداران نباید هزینه‌کرد مشاوره‌ای را برای حفظ منافع خود و آگاهی از آخرین وضعیت شرکت‌ها را فراموش کنند.

هامونی افزوذد: از سوی دیگر خریداران باید درنظر داشته باشند که با خریداری هر شرکت، علاوه بر سهم شرکت، رهبری و حاکمیت شرکتی را هم باید به عهده گیرند، بنابراین خریدار باید حائز شرایط خاصی باشد تا پس از خرید شرکت ها در حوزه مدیریتی دچار مشکل نشوند.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: