تعداد بازدید : ۴۵۹
کد خبر : ۱۸۰۵۷۸
۰۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۶
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: با توجه به پیاده‌سازی طرح رهگیری کالای دخانی در زنجیره تامین و توزیع سیگار و در راستای اجرای قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز کلیه عاملین دخانی استان می‌بایست نسبت به اخذ کد رهگیری اقدام نمایند.

به گزارش بورس نیوز، ابراهیم یعقوبی با بیان این مطلب افزود: با توجه به پیاده‌سازی طرح رهگیری کالای دخانی در زنجیره تامین و توزیع سیگار و در راستای اجرای قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز کلیه عاملین دخانی استان می‌بایست نسبت به اخذ کد رهگیری اقدام نمایند.

او گفت: اشخاصی که از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت مجوز عاملیت دارند باید با ثبت‌نام در سامانه جامع تجارت ایران به آدرس www.ntsw.ir نسبت به اخذ کد رهگیری اقدام نمایند.
وی در پایان تصریح کرد: با توجه به اجرایی‌شدن کد رهگیری برای عاملین توزیع سراسری و عاملین توزیع استانی کلیه فعالیت‌های حمل و صدور بارنامه و مجوز توزیع دخانیات منوط به ثبت نام در این سامانه می‌باشد.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: