تعداد بازدید : ۷۱۳
کد خبر : ۱۸۲۰۷۰
۰۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۱
شرکت پتروشیمی فن‌آوران با شناسایی سود تسعیر در بخش درآمدهای عملیاتی ، مبلغ کل فروش خود در شش ماهه نخست امسال را 9 هزار و 819 میلیارد ریال ثبت نمود که نسبت به مدت مشابه سال گذشته در حدود 100 درصد افزایش را نشان می دهد.

این رشد در درآمدهای عملیاتی منجر به افزایش 169 درصدی سود خالص و محقق شدن مبلغ 6 هزار و 443 میلیارد ریال سود خالص برای این شرکت در شش ماهه اول سال 1397 شد.

با این حال با توجه به رشد نرخ خوراک واحدهای پتروشیمی و ریسکهای مربوط به تحریمهای فروش صادراتی شرکتهای پتروشیمی از دو هفته آینده، به نظر می رسد که این شرکت به سختی قادر به کسب سود خالص بیش از 11 هزار ریالی در پایان سال جاری باشد.

رشد 169 درصدی سود

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: