تعداد بازدید : ۹۹۹
کد خبر : ۱۸۴۷۷۲
مجری طرح خطوط انتقال گاز شرکت مهندسی و توسعه گاز گفت:
۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۳
مجری طرح خطوط انتقال گاز شرکت مهندسی و توسعه گاز گفت: با پایان جوشکاری خط لوله ۷۲ کیلومتری کهنوج - جیرفت، این پروژه اکنون در مرحله تست قرار دارد که تلاش می‌کنیم پیش از آغاز فصل زمستان، مردم جیرفت از نعمت گاز برخوردار شوند.

به گزارش بورس‌نیوز، فرهاد حسنی، مجری طرح خطوط انتقال گاز شرکت مهندسی و توسعه گاز درباره راه‌اندازی خط انتقال گاز جدید از مسیر کهنوج به جیرفت گفت: با پایان جوشکاری خط لوله ۷۲ کیلومتری کهنوج - جیرفت، این پروژه اکنون در مرحله تست قرار دارد که تلاش می‌کنیم پیش از آغاز فصل زمستان، مردم جیرفت از نعمت گاز برخوردار شوند.

وی درباره مزیت‌های گازرسانی به جیرفت اظهار کرد: استان کرمان از استان‌های مهم برای توسعه صنایع است و اکنون با گازرسانی به جیرفت، زمینه شکوفایی صنایع و اشتغال‌زایی برای جنوب این استان فراهم می‌شود.

مجری طرح خطوط انتقال گاز شرکت مهندسی و توسعه گاز، هدف از اجرای این طرح را رفع محدودیت مصرف گاز استان کرمان عنوان کرد و ادامه داد: با بهره‌برداری از این خط انتقال گاز، از محدودیت‌های مصارف خانگی، صنعتی، خدماتی و نیروگاهی در استان کرمان کاسته می‌شود.

حسنی ارزش این پروژه را بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: در مسیر خط لوله کهنوج - جیرفت، دو شهرک صنعتی فاریاب و جیرفت قرار دارند که با گازدار شدن منطقه، از مصرف بی‌رویه سوخت فسیلی مایع در این شهرها نیز جلوگیری می‌شود و گامی به سوی رونق اقتصادی و آبادانی منطقه برداشته خواهد شد.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: