تعداد بازدید : ۱۳۳۸
کد خبر : ۱۸۵۱۲۳
کارشناس بازار‌سرمایه در گفت‌و‌گو با بورس‌نیوز مطرح کرد:
۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۱
کارشناس بازار‌سرمایه گفت: ایران خودرو و سایپا به دلیل افزایش نرخ خودرو رشد قیمت سهام را تجربه کرده که این امر با توجه به شرایط فعلی بازار و اوضاع سیاسی کشور بوده و ادامه نخواهد یافت.
به گزارش بورس نیوز، حسین ایزدی مدیرعامل کارگزاری اطمینان سهم در خصوص وضعیت امروز بازار بورس‌نیوز گفت: با توجه به اینکه روز گذشته شاخص بازار با افت مواجه شد به نظر می‌رسد که سهام‌های وابسته به نرخ دلار در این زمینه تاثیر‌گذار بوده و بازار را به سمت رشد هدایت کردند اما بازهم شاخص بازار روند نزولی را در پیش گرفت.

وی با بیان اینکه امروز سایپا و پتروشیمی‌ها به دلیل انتشار گزارش‌های 9 ماهه رشد مطلوبی را تجربه کردند،افزود: ایران خودرو و سایپا به دلیل افزایش نرخ خودرو رشد قیمت سهام را تجربه کردند که این امر با توجه به شرایط فعلی بازار و اوضاع سیاسی کشور بوده و ادامه نمی یابد.

وی با بیان اینکه سهام های عرضه اولیه نباید حتما مثبت باشند، افزود: قیمت سهام در این زمینه نقش موثری ایفا می کند زیرا براساس این عامل سهامدار عمده می تواند تشخیص دهد که تا چه زمانی باید از سهم حمایت کند.

وی با بیان اینکه نباید سهامداران در روزهای نخست عرضه اولیه سهامی را خریداری و سپس به فروش برسانند، افزود: برخی از سهم ها در قیمت های بالا عرضه می شوند که در این خصوص باید اقدامات و نظارت های لازم انجام شود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: