تعداد بازدید : ۹۴۴
کد خبر : ۱۸۶۷۵۳
در 9ماهه سال جاری صورت گرفت؛
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۲
این شرکت براساس عملکرد ۹ ماهه برای سال مالی منتهی به ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ مبلغ ۴۳۸,۷۸۹ میلیون ریال سود خالص محقق کرده است.

به گزارش بورس‌نیوز، شرکت صنعتی مینو در دوره ۹ماهه منتهی به ۹۷/۰۶/۳۱(حسابرسی نشده) به ازای هر سهم ۴۳۹ ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۶۶درصد رشد داشته که عمدتا بخاطر افزایش ۱۵درصد فروش و نیز افزایش ۱,۲۰۸درصد سایر درآمدهای غیرعملیاتی- درآمد سرمایه‌گذاری‌ها است.

گفتنی است، این شرکت براساس عملکرد ۹ماهه برای سال مالی منتهی به ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ مبلغ ۴۳۸,۷۸۹ میلیون ریال سود خالص محقق کرده است.

دلایل تغییرات واقعی دوره منتهی به ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ (حسابرسی نشده) نسبت به اطلاعیه قبلی

افزايش مربوط به موجودي مواد وکالا نسبت به سال 1396 عمدتاً ناشي از افزايش(نرخ و مقدار) خريد مواد اوليه و بسته‌بندي است و افزايش سفارشات و پيش‌پرداخت‌ها عمدتاً ناشي از پيش پرداخت بابت خريد شکر، گندم، روغن و کاغذ تحرير و غيره است.

بر این اساس، افزايش سودسهام پرداختني ناشي از شناسايي سود سهام 1396به مبلغ 250.000ميليون ريال بوده و افزايش پيش‌دريافت‌ها نيز عمدتاً ناشي از پيش‌دريافت از مشتريان ارزي به مبلغ 5.755ميليون ريال است.

لازم به ذکر است، مبلغ 106.226 ميليون ريال ساير درامدهاي غيرعملياتي شامل 96.831ميليون ريال فروش سرمايه‌گذاري بلندمدت و 398ميليون ريال درآمد سود سهام و 8.997 ميليون ريال سود سپرده‌هاي بانکي است.بهاي تمام شده فروش سرمايه‌گذاري بلندمدت 8.512ميليون ريال است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: