تعداد بازدید : ۹۸۱
کد خبر : ۱۸۷۰۵۴
با حضور اصحاب رسانه؛
۰۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۴
مرکز نوآوری آو که تا قبل از این به‌صورت آزمایشی کار خود را آغاز کرده بود با حضور رسانه‌های تخصصی به‌عنوان یک ‏مرکز جدید نوآوری در حوزه مارکتینگ به بازار کسب‌وکار معرفی شد.‏

از مرکز «نوآوری آف» رونمایی شد

ناصر پاشاپور نیکو مدیرعامل گروه DNAunion در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز ضمن بیان این مطلب گفت: حوزه فعالیت مرکز نوآوری آف، مارکتینگ و ادورتایزینگ است می خواهد با وارد کردن امکانات فضای دیجیتال و نوآوری‌هایی که در حوزه دیجیتال می‌شود انجام داد، صنعت خدمات مارکتینگ را متحول کند.

وی ادامه داد: درواقع این امکان، بستری است که رابط بین استارت آپ ها و مشتریان می‌شود. این اتفاق باعث می‌شود اگر استارت آپی در حوزه مارکتینگ ریسرچ کار می‌کنند با بستر آو می‌تواند با سرعت بیشتری به بازدهی و پول برسد.

پاشاپور نیکو تصریح کرد: ما دو سال پیش استارت این کار را زدیم اما؛ امروز رسماً به همگان معرفی و به‌عنوان مرکزی فعال در حوزه مارکتینگ و اتیک شرکت‌ها و سرویس‌های جدید به کسب‌وکارهای نوین در خدمت مجموعه‌های فعال کشور خواهیم بود.

وی در مورد الگوبرداری مرکز نوآوری آو از نمونه‌های خارجی گفت: تأکید می‌کنم که در مورد الگوهای روز دنیا مطالعه کردیم با توجه به شرایط کشور، بومی‌سازی انجام دادیم.

مدیرعامل گروه DNAunion تأکید کرد: مراکز نوآوری و استودیوها، ساختاری هستند که در تمام دنیا وجود دارند و ما هم از آن‌ها خیلی یاد گرفتیم اما؛ شرایط و اکوسیستم ایران متفاوت از دنیاست و ما باید متناسب با شرایط کشور مجموعه خودمان را شکل می‌دادیم.

پاشاپور در مورد حوزه‌های تحت پوشش مرکز نوآوری آو گفت: حوزه‌های Advertising، مارکتینگ و تحقیقات بازار مخاطبان ما هستند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: