تعداد بازدید : ۱۳۶۰
کد خبر : ۱۸۷۰۵۴
با حضور اصحاب رسانه؛
۰۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۴
مرکز نوآوری آو که تا قبل از این به‌صورت آزمایشی کار خود را آغاز کرده بود با حضور رسانه‌های تخصصی به‌عنوان یک ‏مرکز جدید نوآوری در حوزه مارکتینگ به بازار کسب‌وکار معرفی شد.‏

از مرکز «نوآوری آف» رونمایی شد

ناصر پاشاپور نیکو مدیرعامل گروه DNAunion در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز ضمن بیان این مطلب گفت: حوزه فعالیت مرکز نوآوری آف، مارکتینگ و ادورتایزینگ است می خواهد با وارد کردن امکانات فضای دیجیتال و نوآوری‌هایی که در حوزه دیجیتال می‌شود انجام داد، صنعت خدمات مارکتینگ را متحول کند.

وی ادامه داد: درواقع این امکان، بستری است که رابط بین استارت آپ ها و مشتریان می‌شود. این اتفاق باعث می‌شود اگر استارت آپی در حوزه مارکتینگ ریسرچ کار می‌کنند با بستر آو می‌تواند با سرعت بیشتری به بازدهی و پول برسد.

پاشاپور نیکو تصریح کرد: ما دو سال پیش استارت این کار را زدیم اما؛ امروز رسماً به همگان معرفی و به‌عنوان مرکزی فعال در حوزه مارکتینگ و اتیک شرکت‌ها و سرویس‌های جدید به کسب‌وکارهای نوین در خدمت مجموعه‌های فعال کشور خواهیم بود.

وی در مورد الگوبرداری مرکز نوآوری آو از نمونه‌های خارجی گفت: تأکید می‌کنم که در مورد الگوهای روز دنیا مطالعه کردیم با توجه به شرایط کشور، بومی‌سازی انجام دادیم.

مدیرعامل گروه DNAunion تأکید کرد: مراکز نوآوری و استودیوها، ساختاری هستند که در تمام دنیا وجود دارند و ما هم از آن‌ها خیلی یاد گرفتیم اما؛ شرایط و اکوسیستم ایران متفاوت از دنیاست و ما باید متناسب با شرایط کشور مجموعه خودمان را شکل می‌دادیم.

پاشاپور در مورد حوزه‌های تحت پوشش مرکز نوآوری آو گفت: حوزه‌های Advertising، مارکتینگ و تحقیقات بازار مخاطبان ما هستند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "سدور" شنیده می‌شود

مجمع عمومی شرکت سیمان دورود در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ برگزار خواهد شد.

"کی بی سی" به مجمع می‌رود

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت کی‌بی‌سی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ برگزار می شود.
صدای زنگ مجمع

صدای زنگ مجمع "شاملا" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت معدنی املاح ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ برگزار می شود.
سهامداران

سهامداران "کخاک" گرد هم می‌آیند

مجمع عمومی شرکت صنایع خاک چینی ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: