کد خبر : ۱۸۷۱۲۴
معاون اول رئیس جمهور گفت:
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۱
معاون اول رئیس جمهور با اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران در 40 سال گذشته کارهای بزرگ و مهمی انجام داده است، بیان کرد: ایران اسلامی امروز به نقاطی رسیده که در سطح جهانی قابل طرح و ارائه است و یکی از این موضوعات، در گازرسانی به نقاط مختلف است.

به گزارش بورس نیوز، اسحاق جهانگیری گفت: در هر بخش که نگاه کنیم از جمله در راهسازی، ریل، صنعت، تکنولوژی‌های مدرن، نانوتکنولوژی و انرژی هسته‌ای به نقطه قابل اتکایی رسیده‌ایم.

معاون اول رئیس جمهور ادامه داد: امروز آمریکایی‌ها احساس می‌کنند که باید با جمهوری اسلامی ایران مقابله کرده و به مردم فشار وارد می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران در 40 سال گذشته کارهای بزرگ و مهمی انجام داده است، بیان کرد: ایران اسلامی امروز به نقاطی رسیده که در سطح جهانی قابل طرح و ارائه است و یکی از این موضوعات، در گازرسانی به نقاط مختلف است.

جهانگیری یادآور شد: مخازن گازی ایران در قرن‌ها و دهه‌های گذشته زیرپای مردم بوده است اما مردم از نعمت گاز برخوردار نبوده اند اما امروز در یکی از بزرگترین مخازن گازی جهان (پارس جنوبی) برداشت روزانه از 285 میلیون مترمکعب به بیش از 600 میلیون مترمکعب رسیده و برای هر فازی که به بهره برداری رسیده است، چندین میلیارد دلار سرمایه گذاری شده است.

معاون اول رئیس جمهور گفت : با وجود همه برنامه‌های آمریکائی‌ها برای جلوگیری از فروش نفت ایران، جلوگیری از انتقال پول ایران، گرفتن جلوی واردات کالاهای مورد نیاز مردم از جمله دارو، به میزانی که نیاز داریم نفت می‌فروشیم و کشورهای متعددی علاقه‌مند هستند که از نفت ایران استفاده کرده و خریدار نفت ایران هستند و از روش‌هایی که می‌دانیم پول را جا به جا می‌کنیم و کالاهای اساسی و دارو را به اندازه نیاز مردم با قیمت مناسب وارد می‌کنیم.

جهانگیری افزود : آمریکائی‌ها به دلیل خروج از برجام و پشت پا زدن به این توافق‌نامه بین‌المللی به لحاظ سیاسی و اجرایی در دنیا روسیاه هستند اما جمهوری اسلامی ایران سربلند است.

وی تصریح کرد: با وجود اینکه آمریکائی‌ها اعلام کرده‌اند که جمهوری اسلامی ایران 40 سالگی خود را نخواهد دید، اما امسال در 22 بهمن مردم نشان خواهند داد که با شکوه‌تر از سال‌های گذشته جشن انقلاب را برگزار می‌کنند.

وی تاکید کرد: با انسجام ، وحدت و امید به آینده و امید به توانمندی و کارآمدی نظام جمهوری اسلامی ایران، همه مشکلات را پشت سر می‌گذاریم.

معاون اول رئیس جمهور ادامه داد: سعی کرده‌ایم محصولات کشاورزی را با قیمت‌های بالاتری از کشاورزان خریداری کنیم تا توان مالی مردم بالا برود و به عنوان نمونه سال گذشته قیمت خرید گندم 1300 تومان بوده و امسال به 1600 رسیده است.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"تکشا" در جریان پرداخت سود قرار می گیرد

شرکت گسترش صنایع و خدمات کشاورزی از زمانبندی پرداخت سود به سهامدارانش خبر داد.
جیب خالی سهامداران

جیب خالی سهامداران "قجام" از مجمع

مجمع عمومی شرکت فرآورده‌های غذائی و قند تربت جام در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸برگزار شد.

"شپارس" در مجمع ۱۰۸ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت بین المللی محصولات پارس در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "وامین" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری امین توان آفرین ساز در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۱۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: