تعداد بازدید : ۱۰۹۳
کد خبر : ۱۸۷۴۷۱
در بررسی صورت‌های مالی9ماهه مشخص شد؛
۰۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۴
علیرغم رشد و تعدیل 7درصدی سود این شرکت در 9ماهه ابتدایی سال مالی 1397 نسبت به مدت مشابه سال قبل، میزان سود آوری این شرکت در سال جاری چنگی به دل نمی‌زند.

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، در حالی که اکثر شرکت‌های تولید‌کننده لوازم خانگی و برقی، به واسطه افزایش نرخ‌های فروش محصولات در سال جاری صورت‌های مالی همراه با رشد سودآوری را روانه بازار کردند، شرکت سرماآفرین ایران با اعلام عدم تغییری جدی در 9ماهه نخست سال جاری با مدت مشابه سال گذشته، صورت‌های مالی 9ماهه حسابرسی نشده سال مالی 1397 خود را منتشر کرد.

علیرغم رشد و تعدیل 7درصدی سود این شرکت در 9ماهه ابتدایی سال مالی 1397 نسبت به مدت مشابه سال قبل، میزان سودآوری این شرکت در سال جاری چنگی به دل نمی‌زند و با تحقق سود خالصی معادل 20.5 میلیارد ریال، نتوانست شرایط جذابی را برای سهامداران خود به وجود آورد . (لازم به ذکر است که نسبت P/E کنونی سهم در حدود 19.5 واحد است).

اعلام سودی غیر جذاب  از «لسرما»

از جمله نکات با اهمیت صورت‌های مالی منتشر شده و گزارش عملکرد دی ماه این شرکت، عدم افزایش محسوس نرخ‌های فروش و کاهش چشمگیر تعداد تولید چیلر به عنوان محصول اصلی شرکت است که بی‌شک مربوط به افزایش چشمگیر قیمت‌های ارز در سال جاری و مشکلات تهیه مواد اولیه با توجه به فرآیند مونتاژ کاری این شرکت است.

اعلام سودی غیر جذاب  از «لسرما»
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: