تعداد بازدید : ۷۶۱
کد خبر : ۱۸۷۹۸۹
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت:
۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۸
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: به نظر من ایجاد کانال ویژه خرید هواپیما و تجهیزات هواپیمایی می تواند دریچه ای به سمت نوسازی و توسعه صنعت هواپیمایی بگشاید.

ایجاد کانال ویژه خرید هواپیما راهی به سمت نوسازی این صنعت

به گزارش بورس نیوز، سیدهادی بهادری بر ضرورت ایجاد کانال مالی ویژه حمل‌ونقل هوایی ایران و اروپا تأکید کرد و گفت: ایجاد کانال‌های جدید میان ایران و کشورهای اروپایی می تواند در کاهش مشکلات اقتصادی تأثیرگذار باشد، از این رو راه‌اندازی کانال مالی ویژه حمل‌ونقل هوایی(SPA) نیز موثر خواهد بود.

نماینده مردم ارومیه در مجلس دهم ادامه داد: در شرایط کنونی آمریکا با اعمال تحریم‌های همه‌جانبه به دنبال مسدود کردن مسیر ارتباط ایران با کشورهای اروپایی است، از این رو ما باید در این شرایط از ابزارهای موجود استفاده کرده و همچنین نسبت به خلق ظرفیت‌های جدید اقدام کنیم.

وی افزود: امروز ناوگان هوایی کشور با مشکلات بسیاری در عرصه تأمین قطعات و همچنین نوسازی هواپیماها روبه رو است و این مسئله موجب بروز مشکلات در میزان پروازها و بروز مسائلی مانند تأخیر در پرواز هواپیماها شده است.

بهادری ادامه داد: راه‌اندازی کانال مالی ویژه حمل‌ونقل هوایی(SPA) قطعا در حل بخشی از مشکلات صنعت هواپیمایی کشور تأثیرگذار است، به ویژه آن که در این کانال سه کشور تأثیرگذار اروپایی یعنی انگلیس، آلمان و فرانسه حضور خواهند داشت.

وی گفت: حضور کشوری مانند فرانسه در کانال (SPA) با توجه به فعالیت شرکت ایرباس بسیار مثبت و مفید خواهد بود به شرط آنکه تمام مسائل و ابعاد تبادلات مالی و اقتصادی برای خرید تجهیزات و هواپیماهای جدید مد نظر قرار گیرد.

عضو کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: به نظر من ایجاد کانال ویژه خرید هواپیما و تجهیزات هواپیمایی می تواند دریچه ای به سمت نوسازی و توسعه صنعت هواپیمایی بگشاید.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: