کد خبر : ۱۸۸۵۴۴
مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران خبر داد:
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۷
مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران گفت: در شرایط کنونی، تامین اقلام پرمصرف تجهیزات یکی از اولویت‌های صنعت انتقال گاز است که افزون بر صرفه‌جویی ارزی، اشتغال‌زایی فراوانی نیز به همراه دارد.

به گزارش بورس نیوز، سعید توکلی،  در بازدید از نمایشگاه و اقلام خودکفایی در بخش‌های ابزاردقیق، مکانیک، برق، تعمیرات خطوط لوله و نرم‌افزارهای تولیدی، این نمایشگاه را تبلور اندیشه‌های یک سیستم پویا و توانمند دانست و اظهار کرد: در شرایط کنونی، تامین اقلام پرمصرف تجهیزات یکی از اولویت‌های صنعت انتقال گاز است که افزون بر صرفه‌جویی ارزی، اشتغال‌زایی فراوانی نیز به همراه دارد.

وی افزود: در ادامه این روند، قرار است در مناطق ۳، ۴، ۵ و ۸ انتقال گاز در زمان‌بندی مشخص شده، اقلام ساخت داخل در قالب نمایشگاه دائمی خودکفایی گردآوری و ضمن تهیه شناسنامه فنی اقلام به منظور استفاده همه مناطق عملیاتی، در پورتال شرکت انتقال گاز ایران نیز قرار داده شود.

توکلی، منطقه ۲ عملیات انتقال گاز را سرآمد در ابتکارات و ابداعات دانست و تصریح کرد: اقلام حساس ابزار دقیق، قطعات داغ توربین و تجهیزات دوار ساخته شده در این منطقه مورد توجه قرار گرفته که حاصل استانداردسازی و اشتراک دانش است.

مجتبی گلستانه، مدیر منطقه ۲ عملیات انتقال گاز ایران در آیین افتتاح نمایشگاه دائمی خودکفایی و توانمندسازی شرکت انتقال گاز ایران گفت: تجمیع اقلام ساخت داخل، نمایشی از توانمندی و گنجینه‌ای با ارزش برای آیندگان است.

وی افزود: تجهیزات موجود در این نمایشگاه افزون بر رقابت، ایده‌های جدیدی نیز در استان و شرکت‌های دانش‌بنیان شکل خواهد داد و سبب می‌شود صنعت عظیم گاز کشور همواره پشتوانه فکری و سرمایه‌ای خوبی داشته باشد.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
پرداخت سود

پرداخت سود "غسالم" از آخر پاییز آغاز می شود

شرکت سالمین از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.

"تجلی" در بیست و یکمین روز خردادماه

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار می‌شود.

"شغدیر" به زودی به مجمع می رود

مجمع عمومی شرکت پتروشیمی غدیر در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۸برگزار می‌شود.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "غشوکو" به صدا درآمد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت شوکوپارس در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: