تعداد بازدید : ۷۲۱
کد خبر : ۱۸۸۶۳۱
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس مطرح کرد:
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۰
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس درخصوص ذخیره سازی میوه شب عید، گفت: در سال جاری دولت تلاش کرده تا 40 هزار تن مرکبات را با سقف قیمتی 3 هزار و 100 تومان خریداری کند.

به گزارش بورس نیوز، شمس‌الله ‌شریعتنژاد درخصوص ذخیره سازی میوه شب عید، گفت: در سال جاری دولت تلاش کرده تا 40 هزار تن مرکبات را با سقف قیمتی 3 هزار و 100 تومان خریداری کند.

نماینده مردم رامسر در خانه دولت با بیان اینکه حداقل مبلغ پرداختی برای خرید مرکبات به منظور ذخیره سازی شب عید 2 هزار و 800 است، تصریح کرد: تعاونی روستایی استان‌ها مامور شده‌اند تا میوه مورد نیاز شب عید را ذخیره سازی کنند، در کنار مرکبات سیب نیز ذخیره شده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه در سال جاری باتوجه به اینکه فضای صادراتی کشور مهیا بوده کشاورزان از جمله باغداران مرکبات وضعیت مطلوبی دارند، ادامه داد: در فصل برداشت قیمت مرکبات وضعیت مناسبی نداشت اما در مقایسه با سال گذشته شاهد افزایش قیمت بودیم، در حال حاضر قیمت مرکبات برای تولیدکننده و صادرکننده صرفه اقتصادی دارد.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در پایان با تاکید بر اینکه دولت در فصل برداشت و زمانی‌که قیمت محصولات مناسب بود اقدام به خرید به منظور ذخیره سازی مرکبات شب عید کرد، خاطرنشان کرد: بنا بر گزارش‌های دریافتی دولت میزان 40 هزار تن مرکبات مورد نیاز شب عید را ذخیره کرده و از این نظر جای نکرانی وجود ندارد.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: