کد خبر : ۱۸۸۷۹۴
عضو کمیسیون کشاورزی آب منابع طبیعی و محیط زیست مجلس:
۰۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۹
عضو کمیسیون کشاورزی آب منابع طبیعی و محیط زیست مجلس در خصوص افزایش ۲۰ درصدی حقوق‌های پرداختی، گفت: در حال حاضر تمامی مولفه‌های زندگی گران شده و افزایش قیمت‌ها در بازار توجهی به میزان افزایش حقوق اقشار جامعه ندارند.

به گزارش بورس نیوز، علی ابراهیمی در خصوص افزایش ۲۰ درصدی حقوق‌های پرداختی، گفت: در حال حاضر تمامی مولفه‌های زندگی گران شده و افزایش قیمت‌ها در بازار توجهی به میزان افزایش حقوق اقشار جامعه ندارند، به این معنا که گوشت با قیمت گران برای همه افراد با حقوق‌های متفاوت قابل خرید است.

عضو کمیسیون کشاورزی آب منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه، موافق افزایش20 درصدی حقوق‌ها نیستم زیرا حقوق‌های پرداختی با یکدیگر متفاوت هستند، تصریح کرد: با توجه به میزان اختلاف بین حقوق‌های پرداختی مبنا قرار دادن افزایش ۲۰درصدی موجب افزایش اختلاف پرداخت‌ها می‌شود.

این نماینده مردم در خانه ملت با اشاره به اینکه، بهترین راه‌کار برای افزایش حقوق‌ها می‌تواند روش پلکانی معکوس باشد، ادامه داد: همچنین می‌توان بخشی از اعتبار افزایش حقوق‌ها را به صورت عددی ثابت در نظر بگیریم و تقسیم کنیم و در کنار آن ضریب متغیری نیز داشته باشیم.

وی با تاکید بر اینکه در شرایط کنونی افزایش ۲۰ درصدی حقوق‌ها به صورت یکپارچه عدالت محسوب نمی‌شود زیرا مبنای حقوقی برخی افراد با توجه به مسئولیت، تحصیلات و سنوات بالا است، عنوان کرد: تورم به صورت سالانه افزایش پیدا می‌کند و فشار آن به صورت یکپارچه بر اقشار وارد می‌شود اما رقم افزایش حقوق‌ها یکسان نیست.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی، گفت: افزایش حقوق‌ها با استفاده از روش ‌درصد ثابت صحیح نیست و اگر در مقطعی از زمان توجیه اقتصادی داشته در حال حاضر روش اشتباهی محسوب می‌شود.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
پرداخت سود

پرداخت سود "غسالم" از آخر پاییز آغاز می شود

شرکت سالمین از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.

"تجلی" در بیست و یکمین روز خردادماه

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار می‌شود.

"شغدیر" به زودی به مجمع می رود

مجمع عمومی شرکت پتروشیمی غدیر در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۸برگزار می‌شود.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "غشوکو" به صدا درآمد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت شوکوپارس در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: