کد خبر : ۱۸۹۳۵۳
رئیس هیات مدیره «کیسون» در گفت‌وگو با بورس‌نیوز مطرح کرد:
۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۶
رئیس هیات مدیره کیسون گفت: مطالبات پیمانکاران اصلی ترین دلیل مشکلات مالی کیسون محسوب می شود اما امیدواری زیادی نسبت به دریافت این مطالبات و رفع مشکلات مالی این شرکت وجود دارد.
از سرگیری حقوق کارگران کیسون/ مطالبات پیمانکاران اصلی‌ترین دلیل مشکلات مالی این شرکت
به گزارش بورس نیوز، براساس اخبار منتشر شده در فضای مجازی دادستان عمومی و انقلاب خواف از پرداخت ۷ ماه حقوق معوقه کارگران شرکت کیسون به مبلغ حدود ۴۰ میلیارد ریال خبر داد البته این شرکت پیمانکاری به دلیل مشکلات مالی هنوز مبلغ قابل توجهی به کسبه و بازاریان بدهکار است.

در این خصوص محمدرضا انصاری رئیس هیات مدیره کیسون به بورس نیوز گفت: حقوق کارگران این شرکت پس از گذشت 7 ماه در حال پرداخت است.

وی با بیان اینکه مطالبات پیمانکاران اصلی‌ترین دلیل مشکلات مالی این شرکت محسوب می‌شود، افزود: میزان مطالبات شرکت از پیمانکاران حدود صدها میلیارد تومان برآورد می‌شود زیرا این شرکت تاکنون در 29 پروژه، حضور و عملیات پیمانکاری انجام داده است.

انصاری در پایان خاطرنشان کرد: مطالبات کیسون از کارخانه‌های متعدد بوده اما امیدواری زیادی نسبت به تسویه این مطالبات و رفع مشکلات مالی این شرکت وجود دارد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: