تعداد بازدید : ۱۲۹۴
کد خبر : ۱۸۹۴۶۴
ششمین عرضه در سال 97 رخ داد؛
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۴
مدیرعامل تامین سرمایه نوین گفت: از سال 91 تاکنون سرمایه 100میلیاردی این شرکت به 700 میلیارد افزایش یافته و برنامه‌ای برای افزایش سرمایه به 900 میلیارد تومان از محل مطالبات و آورده‌های نقدی در سال آینده نیز در نظر گرفته شده است.

نادی قمی

ولی نادی قمی مدیرعامل تامین سرمایه نوین در نشست خبری عرضه سهام این شرکت در بازار سرمایه گفت: عرضه این سهام به‌عنوان ششمین عرضه در سال 97 و سومین تامین‌سرمایه وارد شده به بورس محسوب می‌شود که امیدواریم این امر مقدمه‌ای برای رشد بازار باشد.

وی با بیان اینکه در 10 سال اخیر بازار سرمایه رشد مطلوبی تجربه کرده است گفت: ورود صنایع مختلف به این بازار رشد و بالندگی را به همراه داشته که امیدواریم ورود تامین‌سرمایه نوین نیز به افزایش شفافیت در این شرکت کمک کند و سهامداران نیز سودی از معاملات واقعی در بازار دریافت کنند.

وی افزود: این شرکت تاکنون ترازنامه قوی داشته که به موجب آن قدرت سودآوری نیز افزایش پیدا کرده است.

نادی قمی خاطرنشان کرد: از سال 91 تاکنون سرمایه 100میلیاردی این شرکت به 700 میلیارد افزایش یافته و برنامه‌ای برای افزایش سرمایه به 900 میلیارد تومان از محل مطالبات و آورده‌های نقدی در سال آینده نیز در نظر گرفته شده است.

مدیر عامل تامین سرمایه نوین افزود: تامین مالی در حوزه مشاوره کارگزاری و بانکداری اقتصادی با کمک بانک اقتصاد نوین انجام می‌شود.

وی ادامه داد: در حوزه تامین مالی انتشار اوراق بر مبنای انتخاب‌های درست بوده که این امر موجبات کاهش ریسک را فراهم کرده است .

نادی قمی ادامه داد: تاکنون حدود 5600 میلیارد تومان بازگردانی اوراق توسط این شرکت انجام شده و 1800 میلیارد تومان از اوراق این شرکت بدون نکول سررسید شده است.

نادی قمی با بیان اینکه 8صندوق توسط این شرکت مدیریت می‌شود، افزود: حجم منابع در بانکداری اختصاصی 3900 میلیارد تومان بوده که در این حوزه ریسک‌هایی وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد: سود عملیاتی شرکت 440 میلیارد تومان و سود خالص نیز 388 میلیارد تومان است. یعنی به ازای هر سهم 55 تومان سود تقسیم می‌شود که براساس پیش‌بینی های انجام شده سال آینده این رقم به 5800 تومان افزایش می یابد و همچنین سود خالص نیز تا 408میلیارد تومان خواهد بود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: