تعداد بازدید : ۶۸۰
کد خبر : ۱۸۹۵۱۹
بر اساس ارائه آخرین صورت‌های مالی این شرکت سرمایه‌گذاری؛
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۴
به نظر می‌رسد که روند کسب سود و ارزش خالص دارایی‌های آن با توجه به تنوع بالای آن، حرکتی مشابه حرکت شاخص کل بورس تهران داشته باشد.

رشد 33 درصدی سود «ونیکی» در سال 97

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت سرمایه‌گذاری ملی ایران بر اساس صورت‌های مالی حسابرسی نشده منتهی به پایان آذرماه سال جاری، موفق به کسب سود خالص 2.310 میلیارد ریالی شده که نسبت به سال پیش از آن، افزایش 33 درصدی سود خالص را نشان می‌دهد.

جمع درآمدهای عملیاتی شرکت در سال گذشته، مبلغ 2.486 میلیارد ریال بوده که شامل مبلغ 1.883 میلیارد ریال سود سهام دریافتی از شرکت‌های سرمایه‌پذیر و 588 میلیارد ریال سود فروش سرمایه‌گذاری‌ها و سایر موارد بوده است.

رشد 33 درصدی سود «ونیکی» در سال 97

با توجه به این که سرمایه‌گذاری‌های صورت گرفته این شرکت در تعداد زیادی از شرکت‌های بورسی و غیربورسی صورت گرفته و تنوع سرمایه‌گذاری این شرکت به میزان زیادی است، نمی‌توان روند سودآوری این شرکت را به سودآوری صنعت یا شرکت خاصی وابسته دانست و به نظر می‌رسد که روند کسب سود و ارزش خالص دارایی‌های آن با توجه به تنوع بالای آن، حرکتی مشابه حرکت شاخص کل بورس تهران داشته باشد.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: