تعداد بازدید : ۷۳۰
کد خبر : ۱۸۹۸۵۱
در مجلس تصویب شد؛
۰۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۱:۱۳
رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی درباره تصویب قانون ارتقای کیفی با استانداردهای مشخص برای افزایش کیفیت خودرو بیان کرد: در حال حاضر این استانداردها به ۸۵ مورد رسیده است.

به گزارش بورس نیوز، حمیدرضا فولادگر درباره وضعیت خدمات پس از فروش خودرو، اظهار کرد: براساس قانون حمایت از مصرف‌کننده خودرو مصوب مجلس هفتم خودروسازان و نمایندگان آنها مکلف هستند خدمات پس از فروش را بر اساس قراردادهای منعقد شده، ارائه دهند.

نماینده مردم اصفهان در خانه ملت ادامه داد: احکام مناسبی در قانون حمایت از مصرف کننده برای افزایش کیفیت خودروها درج شده است، افزود: اگرچه اجرای این قانون مربوط به زمان و شرایط خاصی نیست اما از آنجایی که در ایام نوروز تردد و سفرهای جاده‌ای بیشتر می‌شود نمایندگی‌های امداد خودرو باید آمادگی بیشتری برای ارائه خدمات داشته باشند تا دسترسی مشتریان به خدمات پس از فروش خودرو به راحتی میسر شود و از لحاظ کیفی نیز باید بتوان نیازها و انتظارات مشتریان را برآورده کرد تا دچار سردرگمی نشوند.

وی با بیان اینکه خودروسازان باید ستانداردهای کیفیت در مرحله تولید افزود: اگرچه شرکت‌های خودروسازی نسبت به گذشته گام‌هایی در راستای ارتقا و بهبود کیفیت برداشته‌اند اما باید تلاش بیشتری در این زمینه صورت گیرد.

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه قانون ارتقای کیفی با استانداردهای مشخص برای افزایش کیفیت خودرو تصویب شد، خاطرنشان کرد: در حال حاضر این استانداردها به ۸۵ مورد رسیده است.

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی درباره اینکه خودروسازان برای کسب رضایت مردم راه طولانی در پیش دارند، افزود: مصرف بنزین خودروهای داخلی نسبت به دنیا بیشتر است. بنابراین خودروسازان باید به سمت تولید خودروهای باکیفیت و کم مصرف یا خودروهایی با سوخت‌های غیرفسیلی و هیبریدی روند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس دهم بیان کرد: خودروسازان دنیا به سمت استفاده از برق در تولید خودرو رفته اند. با این اقدام از یک سو مصرف سوخت و از سوی دیگر میزان آلاینده کاهش پیدا می‌کند که می‌تواند از نظر اقتصادی بهصرفه کشور باشد.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: