تعداد بازدید : ۶۸۲
کد خبر : ۱۹۰۵۳۱
مدیرتوسعه شرکت ریسمان در گفتگو با بورس نیوز:
۳۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۷
مشکلات ارزی سال گذشته باعث شد تا خیلی از شرکت‌های کوچک ورشکست شوند و نتوانند ادامه دهند.اما شرکت‌های بزرگ مجبور می‌شوند از سودشان بزنند و خیلی جاها ممکن است تعدیل نیرو داشته باشند.

آرش سلیمانی مدیرتوسعه شرکت ریسمان درباره زمینه فعالیت شرکت نرم‌افزاری ریسمان در گفت و گو با خبرنگار بورس نیوز اظهار کرد: ما یک شرکت نرم‌افزاری هستیم که توسعه نرم‌افزاری سفارشی برای مشتریان دولتی، نیمه دولتی و مشتریان بزرگ را بر عهده داریم.

وی درباره فضای کار برای شرکت‌های نرم‌افزاری در وضعیت تحریمی کشور گفت: فضای کار تا پایان سال 96 خوب بود اما در سال گذشته به خاطر بحث ارز به مشکل برخوردیم. وقتی هزینه‌ها بالا می‌رود، حقوق‌ها، هزینه‌های شرکت نیز افزایش می یابد. صد در صد در روند کار شرکت‌ها مشکل ایجاد می‌کند. خیلی از شرکت‌های کوچکتر ممکن است ورشکست شوند و نتوانند ادامه دهند.اما شرکت‌های بزرگ مجبور می‌شوند از سودشان بزنند و خیلی جاها ممکن است تعدیل نیرو داشته باشند.

مدیر توسعه شرکت ریسمان درباره تاثیر اجرای نمایشگاه ها و دورهمی ها در آینده فعالیت نوین گفت: برنامه‌های این چنینی باعث می‌شود شرکت‌های نرم‌افزاری و استارت‌آپ‌ها یک جا جمع شوند. ورک شاپ هم نیست که بخواهیم به همدیگر آموزش دهیم اما می‌توانیم از تجربیات یکدیگر استفاده کرد. این تجربیات باعث می شود تا خیلی از شرکت‌ها را در تصمیم‌گیری‌هایشان، اینکه چه تکنولوژی ای را استفاده کنند، چه درمورد روش‌های موفقیت، از نظر مالی و بحث قراردادی مجوزها با آگاهی بیشتری وارد عرصه‌های جدید شوند و یا درباره گسترش شرکت‌هایشان تصمیم بگیرند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: