تعداد بازدید : ۱۰۳۳
کد خبر : ۱۹۰۹۳۰
در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران صورت گرفت؛
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۲
دیرمسئول انتشارات بورس گفت: در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از کتاب «سواد مالی شخصی» رونمایی شد که با استقبال خوب مخاطبان بازار سرمایه مواجه شده است.

به گزارش بورس نیوز، یاسر فلاح، درباره هفتمین حضور انتشارات بورس در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران اظهار کرد: انتشارات بورس که انتشار کتاب با محوریتهای سواد مالی، حقوق در بازار سرمایه، فناوری اطلاعات در بازار سرمایه، مالی اسلامی و مالی عمومی را در اولویت قرار داده، در حال تبدیل به مرجع انتشار کتابهای مالی در سطح کشور و منطقه است.

وی افزود: ما در انتشارات بورس کتاب‌های دیگری را هم در زمینه حسابداری و حسابرسی در بازار سرمایه، اقتصاد مالی و همچنین موضوعات بینرشتهای مرتبط با بازار سرمایه به عنوان اولویت بعدی خود روانه بازار کرده‌ایم و امسال برای مراجعان به غرفه انتشارات بورس و فعالان و کارکنان بازار سرمایه ۲۰ درصد تخفیف در نظر گرفته‌ایم.

مدیرمسئول انتشارات بورس به عملکرد این انتشارات اشاره و بیان کرد: انتشارات بورس با رای کمیته علمی جشنواره انتخاب کتاب و ناشر برتر سال ۱۳۹۴و بر اساس بررسی‌های میدانی، به دلیل انتخاب موضوعات بدیع و ارزشمند درحوزه نشر و عرضه بیش از ۱۰۰ عنوان کتاب تخصصی مالی در جشنواره انتخاب کتاب و ناشر برتر سال ۱۳۹۴ برگزیده شد.

فلاح خاطرنشان کرد: در پنجمین رویداد رونمایی، از کتاب‌های مختلفی از جمله کتاب «سواد مالی شخصی» رونمایی شد که با استقبال خوب مخاطبان بازار سرمایه مواجه شده است. همچنین در بخش فرهنگسازی، نشست‌هایی با تحلیلگران، نویسندگان برتر کتاب‌های بورسی و دیگر صاحبنظران این بازار برگزار می‌کنیم و با دانشگاه‌هایی مانند علامه طباطبایی و الزهرا همکاری‌های مشترکی در حال انجام است .

وی ادامه داد: انتشارات بورس بولتنها، فصلنامههای سازمان بورس، محصولات نرمافزاری مانند دی‌وی‌دی حاوی متن کتاب، کتاب گویا و فلش‌کارت هم عرضه می‌کند . علاوه بر این، مجموعه کندو با رویکرد آموزش، فرهنگسازی و ارتقای سطح سواد و هوش مالی گروه کودک و نوجوان را ایجاد کرده ایم.

مدیرعامل شرکت اطلاع‌رسانی و خدمات بورس گفت: گسترش فرهنگ سرمایهگذاری، ارتقای دانش و سواد مالی و ارتباط با کنشگران فعال در بازارهای مالی از جمله اهدافی است که در این حوزه دنبال می‌شود .


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: