تعداد بازدید : ۸۹۴
کد خبر : ۱۹۰۹۳۰
در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران صورت گرفت؛
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۲
دیرمسئول انتشارات بورس گفت: در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از کتاب «سواد مالی شخصی» رونمایی شد که با استقبال خوب مخاطبان بازار سرمایه مواجه شده است.

به گزارش بورس نیوز، یاسر فلاح، درباره هفتمین حضور انتشارات بورس در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران اظهار کرد: انتشارات بورس که انتشار کتاب با محوریتهای سواد مالی، حقوق در بازار سرمایه، فناوری اطلاعات در بازار سرمایه، مالی اسلامی و مالی عمومی را در اولویت قرار داده، در حال تبدیل به مرجع انتشار کتابهای مالی در سطح کشور و منطقه است.

وی افزود: ما در انتشارات بورس کتاب‌های دیگری را هم در زمینه حسابداری و حسابرسی در بازار سرمایه، اقتصاد مالی و همچنین موضوعات بینرشتهای مرتبط با بازار سرمایه به عنوان اولویت بعدی خود روانه بازار کرده‌ایم و امسال برای مراجعان به غرفه انتشارات بورس و فعالان و کارکنان بازار سرمایه ۲۰ درصد تخفیف در نظر گرفته‌ایم.

مدیرمسئول انتشارات بورس به عملکرد این انتشارات اشاره و بیان کرد: انتشارات بورس با رای کمیته علمی جشنواره انتخاب کتاب و ناشر برتر سال ۱۳۹۴و بر اساس بررسی‌های میدانی، به دلیل انتخاب موضوعات بدیع و ارزشمند درحوزه نشر و عرضه بیش از ۱۰۰ عنوان کتاب تخصصی مالی در جشنواره انتخاب کتاب و ناشر برتر سال ۱۳۹۴ برگزیده شد.

فلاح خاطرنشان کرد: در پنجمین رویداد رونمایی، از کتاب‌های مختلفی از جمله کتاب «سواد مالی شخصی» رونمایی شد که با استقبال خوب مخاطبان بازار سرمایه مواجه شده است. همچنین در بخش فرهنگسازی، نشست‌هایی با تحلیلگران، نویسندگان برتر کتاب‌های بورسی و دیگر صاحبنظران این بازار برگزار می‌کنیم و با دانشگاه‌هایی مانند علامه طباطبایی و الزهرا همکاری‌های مشترکی در حال انجام است .

وی ادامه داد: انتشارات بورس بولتنها، فصلنامههای سازمان بورس، محصولات نرمافزاری مانند دی‌وی‌دی حاوی متن کتاب، کتاب گویا و فلش‌کارت هم عرضه می‌کند . علاوه بر این، مجموعه کندو با رویکرد آموزش، فرهنگسازی و ارتقای سطح سواد و هوش مالی گروه کودک و نوجوان را ایجاد کرده ایم.

مدیرعامل شرکت اطلاع‌رسانی و خدمات بورس گفت: گسترش فرهنگ سرمایهگذاری، ارتقای دانش و سواد مالی و ارتباط با کنشگران فعال در بازارهای مالی از جمله اهدافی است که در این حوزه دنبال می‌شود .


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
مسیر "قرن" در گسترش کانال‌های فروش و بازار‌های جدید
سید عبدالرضا مظفری چنیجانی، مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت پدیده شیمی قرن در گفت‌وگو با بورس نیوز، تاکید کرد که این شرکت در تفکر "برندینگ" صادرات در کشورهای CIS بوده و از صادرات فله‌ای گریزان است.