تعداد بازدید : ۴۵۴
کد خبر : ۱۹۱۳۲۰
مدیرعامل بانک مسکن مطرح کرد:
۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۵
مدیرعامل بانک مسکن گفت: با توجه به شرایط موجود و برای مدیریت اجاره‌بها مستاجران، برای اولین بار بانک مسکن در این حوزه ورود پیدا و ابزارهای جدیدی تدوین کرد.

به گزارش بورس نیوز، ابوالقاسم رحیمی انارکی درباره بسته جدید رونق بانک مسکن اظهار کرد: برای افزایش تولید  مسکن اقدام به تدوین بسته جدیدی کردیم که در آن به هر دو بخش عرضه و تقاضا توجه شده است.

وی افزود: با توجه به شرایط موجود و برای مدیریت اجاره‌بها مستاجران، برای اولین بار بانک مسکن در این حوزه ورود پیدا و ابزارهای جدیدی تدوین کرد.

مدیرعامل بانک مسکن بیان کرد: عوامل تاثیرگذار در حوزه مسکن را شناسایی کردیم. امیدواریم مجوزها از سوی سازمان‌های ذیربط مانند بانک مرکزی و بورس اوراق بهادار داده شود و شاهد اتفاقات خوبی در این حوزه باشیم.

رحیمی انارکی ادامه داد: این بسته مرتبط با حوزه‌های مختلف است. بخشی از آن مربوط به اصلاح قوانین و ضوابط بوده که باید دولت به مجلس شورای اسلامی ارجاع دهد.

وی خاطرنشان کرد: سعی کردیم تمامی مقررات را رعایت کنیم تا مشکلی برای تصویب آن وجود نداشته باشد. بسته در حال نهایی شدن و اعلام به واحدهای ذیربط از جمله وزارت امور اقتصاد و دارایی است.

مدیر عامل بانک مسکن توضیح داد: 8درصد از تامین مالی کشور در بازار سرمایه صورت می‌گیرد و بیش از ۹۲ درصد آن در بانک‌ها انجام می‌شود براساس مطالعات تامین مالی ۹۹ درصد بخش مسکن در حوزه بانکی و تنها کمتر از یک درصد در بازار سرمایه بوده که در این بسته سعی کردیم سهم بازار سرمایه را افزایش دهیم.

رحیمی انارکی: سفته‌بازی مهم‌ترین و اساسی‌ترین مشکل در حوزه مسکن بوده و کسانی که می‌خواهند سرمایه‌گذاری کنند قیمت مسکن را مصنوعی افزایش می‌دهند و این باعث متضرر شدن متقاضیان واقعی خرید مسکن می‌شود.دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: