تعداد بازدید : ۱۰۱۹
کد خبر : ۱۹۱۵۳۰
مدیر محاسبات فنی و توسعه محصول بیمه زندگی خاورمیانه:
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۸
شرکت بیمه خاورمیانه برای رفع دغدغه ایرانیان در دوران بازنسشتگی برنامه های خوبی در دست تدوین دارد.

خیز بیمه زندگی خاورمیانه برای سودآوری / بازنشستگی دیگر یک دغدغه نیست

محمد مهدی تربتی مدیر محاسبات فنی و توسعه محصول بیمه زندگی خاورمیانه در گفت و گو با خبرنگار بورس نیوز، ضمن بیان این مطلب گفت: باتوجه به اینکه شرکت بیمه زندگی خاورمیانه اولین شرکت در نوع خود است، تمام دغدغه مدیران ارشد این سازمان بر روی این مهم متمرکز شده تا بتوانند بیمه‌های مورد نیاز جامعه را برای هر طیفی ارائه دهند.

وی ادامه داد: سال گذشته در راستای توسعه محصولی که داشتیم، بیمه مستمری را در قالب طرح‌های مختلفی ارائه کردیم و باتوجه به اینکه هرم سنی در ایران به شکل نامتعارفی رو به رشد است این بیمه‌نامه می تواند کمک هزینه ایی برای افراد بازنشسته در ایران باشد.

تربتی خاطرنشان کرد: شرایط فعلی کشوراین وظیفه و رسالت را برای شرکت‌های بیمه به وجود آورده تا طرح‌های بازنشستگی را ارائه داده و آسایش و رفاه را برای مردم در زمان بازنشستگی ایجاد نماید.

وی افزود: ما در طرح بیمه زندگی خود، دغدغه کمک به مردم برای دوران بازنشستگی ایشان را داریم در کنار این موضوع طرح‌هایی هم برای کمک هزینه تحصیلی فرزندان ایجاد کردیم تا خیال خانواده‌ها را بابت تحصیل فرزندان شان راحت نماییم.

مدیر محاسبات فنی و توسعه محصول بیمه زندگی خاورمیانه ضمن اشاره به این مطلب که ، بیمه‌های بازنشستگی، بیمه‌های بلندمدت همراه با تعهدات بلندمدت هستند گفت: با توجه به سرمایه‌گذاری‌هایی که در بازارهای مختلف انجام دادیم و البته منابعی که در اختیار داریم و باتوجه به اینکه شرکت تخصصی هستیم، این اطمینان به طور کامل وجود دارد که هم بتوانیم تعهدات این بیمه‌نامه‌ها را اجرا کنیم و هم به سود مناسبی ئست پیدا کنیم.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.