تعداد بازدید : ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۹۱۷۶۰
ساعت پنج‌و‌نیم عصر؛
۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
ساعت پنج‌ونیم امروز نیم نگاهی دارد به غیب شدن عجیب بانکدار بنفش پوش تا آرزوی عجیب ماه داماه ...
از غیب شدن عجیب بانکدار بنفش پوش تا آرزوی عجیب ماه داماه

به گزارش بورس نیوز ظاهرا ملاک بنفش‌پوش بانک‌ها که اخیرا کرسی مالکیتی خود در یکی از بانک‌ها را هم از دست داده، در دسترس نیست و شایعه شده که در بازداشت به سر می‌برد. 
طبق شنیده‌ها کارآفرین موفق دیروز این روزها به خاطر بدهی بانکی و خروج ارز از کشور تحت تعقیب قرار گرفته و به هر حال بدهی بانکی دیگر ابتکار به حساب نمی‌آید و اکثر آقاها و آقازاده‌ها برای حفظ کلاس اجتماعی که شده حداقل چند صد میلیارد تومانی بدهی بانکی دارند.

مردی برای تمامی فصول در وزارت کارت‌خوان
یکی از اهالی بهارستان آدرسی ارائه داده که وزارت بزرگ مستقر در خیابان طالقانی، سورپرایزی برای آبدارچی داشته و میلیاردها گردش مالی را برای این فرد به‌جای گذاشته تا شاید از این میزان گردش، وام ناچیزی در حد «ب.ز» به این آبدارچی‌ها برسد.
یک کم به سابقه تاریخی زنگنه نگاه کنیم! مثلا بازگردیم به بیست سال گذشته زمانیکه در دادگاه علنی کرباسچی در مورد فساد یک میلیارد تومانی شهردار سخن به میان آمد، فکر می‌کنم در هفته نامه صبح این آدرس آورده شده که شخص بالانشین این وزارتخانه، ماشین آلاتی به قیمت 8 میلیارد تومانی را با 150 هزارتومان به شرکت خصوصی واگذار کرد!!! آن مبلغ سال‌های دور، برای حال جاری چه مقدار ارزش دارد؟
البته افشاگری شد، سند آمد، در بوق و کرنا هم گذاشتند اما آقای وی، حتی شکایتی نکرد؟! نکند که کرسنت ... نکند که دکل ... نکند که ...

باز هم ادغام
ظاهرا سکاندار یکی از موسسات مالی و اعتباری بورسی تحت فشار قرار گرفته که ننگ ادغام با 3 بانک و موسسه اعتباری تقریبا ورشکسته را بپذیرد. 3 مجموعه در آستانه بحران، اگرچه املاک زیادی دارند، ولی این اموال به راحتی قابلیت نقدشوندگی نخواهند داشت. 


طراحی که به مذاق اهالی ملاصدرا خوش نیامد
از سازمان بورس هم شنیده شده طرح ۱۰ هزار تومانی برای ثبت نام در سجام شرکت سپرده‌گذاری با انتقاد سازمان بورس مواجه شده و فعلا از ضرب‌العجل‌های گاه و بیگاه سمات برای ثبت نام در این سامانه خبری نیست.

آرزوی عجیب ماه داماد
داماد یکی از آقایون در یک پست اینستاگرامی آرزو کرده که ای کاش دهکده آبی خروشان مشهد، مختلط بود و فقط مردانه نبود! پدرزن بزرگوار هم فغان برآورده که این چه آداب سخن گفتن است و فورا دست به کار شده تا به جای استفاده از واژه نامانوس اینستاگرام، واژه ای فارسی بیاید. 

به خاطر یک مشت اسکناس
یکی از اهالی بهارستان با دیدن برگه اخطار بانک به یکی از وزیر زاده ها برای عدم پرداخت به موقع اقساط، فغان برآورده که آیا این پول به سیستم بانکی عودت شده یا نه؟ ایشون ظاهرا مبالغ بدهی سایر آقازاده ها رو ندیده اند که به خطر 615 میلیون تومان بدهی بانکی ناقابل، سروصدا به پا کرده اند. 

اوردوز ریال از مصرف زیاد درهم 
در بازار ارز اگر چه گونی های درهم از سوی بانک مرکزی همچنان عرضه می شود اما اوردوز ریال این چیزها را نمی فهمد و از آن به عنوان فرصت برای کم کردن میانگین قیمت خرید همچون معاملات بازار سهام استفاده می کنند. فقط در یک فقره شفاف سازی اعلام شده 30 میلیارد دلار از منابع ارزی کشور حیف و میل شده و یک لیوان آب هم روش! اون وقت شما بابت 615 میلیون تومان ناراحتید؟

جردن نشینان و جرات مضاعف
رقبای اصلی بنز و بی‌ام‌و در خاورمیانه گویا 80 هزار واحد از محصولات خاص خود را در انبارهای جاده‌مخصوص تلمبار کرده‌اند اما گویا سازمان حمایتی‌ها در جردن صدایی رسا ندارند و زمانی که به ساختمان وزارت سمیه آمدند، با توپ پُر و جرات بالا آمدند؛ حال باید دید که جرات جردن‌نشینان بالاتر است یا بی‌خیالی پیش‌فروش‌کنندگان؟!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۴
فقط 616 میلیون تومان ناقابل در مقابل بدهی سایر آغازاده ها چیزی نیست؟
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
مسیر "قرن" در گسترش کانال‌های فروش و بازار‌های جدید
سید عبدالرضا مظفری چنیجانی، مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت پدیده شیمی قرن در گفت‌وگو با بورس نیوز، تاکید کرد که این شرکت در تفکر "برندینگ" صادرات در کشورهای CIS بوده و از صادرات فله‌ای گریزان است.