تعداد بازدید : ۶۷۳
کد خبر : ۱۹۱۹۸۷
مدیرعامل شرکت پلی پروپیلن جم مطرح کرد:
۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۸
در سال " رونق تولید " محصول ترپلیمر برای اولین بار توسط شرکت پروپیلن جم به تولید رسیده که به تبع آن از خروج ۱۵ میلیارد دلار ارز از کشور جلوگیری شده است.
ساخت ترپلیمر برای اولین بار در ایران توسط بزرگترین تولیدکننده پلی پروتیلن

به گزارش بورس نیوز، بهمن بهزادی مدیرعامل شرکت پلی پروپیلن جم در مراسم معارفه این شرکت به بازار سرمایه گفت: این شرکت در زمینه تولید گریدهای مختلف پلی پروپیلن فعالیت می‌کند.

وی ادامه داد: درحال حاضر 490نفر در این شرکت مشغول به فعالیت هستند.

 مدیرعامل پلی پروپیلن جمافزود: این شرکت با ظرفیت تولید 600 هزار تن بزرگترین شرکت تولیدکننده پلی پروپیلن محسوب می شود که این رقم برابر با 34 درصد کل تولید این محصول در کشور است.

بهزادی خاطرنشان کرد: در سال " رونق تولید " محصول ترپلیمر برای اولین بار در این شرکت به تولید رسیده و از خروج ۱۵ میلیارد دلار ارز از کشور جلوگیری کرده است.

وی با بیان اینکه بازار محصولات این شرکت کلیه ‌شهرهای ایران راپوشش می دهد، خاطرنشان کرد: محصولات این شرکت به ترکیه، گرجستان، قزاقستان و تاجیکستان نیز صادر می شوند.

مدیرعامل شرکت پلی پروپیلن جم با بیان اینکه این شرکت موفق به تولید محصول EP3130 شده که مصارفی همچون سپر خودرو را دارد،خاطرنشان کرد: این محصول مورد تقدیر معاونت علمی ریاست جمهوری قرار گرفته و تاییده های لازم را نیز از شرکت رنو فرانسه کسب کرده است.

وی ادامه داد: پلی پروپیلن جم تنها تولیدکننده محصول  HP504 S نیز می باشد که با تولید آن حدود600 شغل مسقیم را به همراه داشته است.

مدیرعامل شرکت پلی پروپیلن جم تصریح کرد: در سال گذشته این شرکت ۶۵۱ میلیارد تومان سود داشته است که با توجه به اینکه بعد از۶ سال عملیات اورهال را در این شرکت داشته ایم سود قابل قبولی بوده است .

بهزادی با اشاره به اینکه این شرکت باتولید 860 هزارتن بعنوان بزرگترین شرکت تولیدکننده پلی پروپیلن محسوب می شود، گفت: ظرفیت تولید روزانه پرفنتمنتس در این شرکت به بیش از 300 هزارتن افزایش یافته که براین اساس می توان گفت عملکرد شرکت پلی پروپیلن جم در زمینه تولید این محصول بیش از 119 درصد ظرفیت اسمی است.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: