تعداد بازدید : ۷۹۴
کد خبر : ۱۹۲۳۸۱
دبیرکل کانون نهادهای سرمایه گذاری تاکید کرد:
۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۵
دبیرکل کانون نهادهای سرمایه‌گذاری گفت: مقابله با سفته‌بازی کاذب از جمله اهداف این اقدام بوده که البته خروجی و جمع‌بندی نهایی بعد از تکمیل دیدگاه‌ها و بررسی در کمیته فقهی به اطلاع خواهد رسید.

به گزارش بورس نیوز، سعید اسلامی بیدگلی درباره استقبال سازمان بورس از دغدغه‌های مردم نسبت به بازار پایه اظهار کرد: اقدام سازمان بورس در این زمینه قابل تقدیر بوده و تا اوایل هفته آینده، خروجی و جمع‌بندی نهایی کانون درخصوص این دستورالعمل به سازمان بورس و فرابورس ایران به طور رسمی اعلام خواهد شد.

وی افزود: مقابله با سفته‌بازی کاذب از جمله اهداف این اقدام بوده که البته خروجی و جمع‌بندی نهایی بعد از تکمیل دیدگاه‌ها و بررسی در کمیته فقهی به اطلاع خواهد رسید.

دبیرکل کانون نهادهای سرمایه‌گذاری بیان کرد: اصلاح مقررات درج و معاملات بازار پایه فرابورس در یک سال گذشته نیز با برگزاری جلسات متعدد کارشناسی و با کسب نظر از فعالان بازار در دستور کار بوده و نتایج آن ابلاغ شده است .

اسلامی بیدگلی تاکید کرد: با ابلاغ اصلاح مقررات توسط شورای عالی بورس یا سازمان بورس، قطعا همراهی و مشارکت لازم در اجرا از سوی کانون و دیگر نهادهای مرتبط صورت خواهد گرفت.

دبیرکل کانون نهادهای سرمایه‌گذاری ابراز امیدواری کرد که در نهایت، با جمع‌بندی دیدگاه‌های کارشناسی بهترین تصمیم ممکن در این خصوص که به نفع بازار سرمایه ایران و فعالان آن است، اتخاذ شود.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.